Санта Дімопулос відверто розповіла про залицяння жінок до її чоловіка-бізнесмена

Санта Дімопулос відверто розповіла про залицяння жінок до її чоловіка-бізнесмена

instagram.com/santadimopulos

Також співачка прокоментувала різницю у віці між подружжям.

Учасниця проєкту "Танці з зірками-4" та екссолістка гурту "ВІА Гра" Санта Дімопулос відверто розповіла про стосунки із чоловіком, бізнесменом Ігорем Кучеренком.

Зокрема, в інтерв’ю Тані Гузенко артистка поділилася про ревнощі. Так, знаменитість зазначила, що обранці повністю довіряють одне одному. Втім, нерідко жінки звертають увагу на її 51-річного коханого та навіть намагаються залишити свій номер телефону.

"Я коли бачила, що йому просто ось так сунуть номера телефонів - це як мене не почали поважати. Не те, щоб власність, я для себе взагалі не розумію, як жінка може зайнятому чоловікові принести свій номер телефону. Такі моменти виводили, зараз вони мене веселять. Я просто по-іншому внутрішньо себе відчуваю. Я вже не дівчинка, знаєш, як сірник-істеричка. Я спокійна ", - зізналася Санта.

Дімопулос додала, що зі свого боку, чоловік як кремінь – проходить повз, на нього дивляться жінки, а він навіть не звертає уваги. Також Ігор жодного разу не показав свої ревнощі.

instagram.com/santadimopulos

Крім того, зірка прокоментувала різницю у віці з бізнесменом. Артистка молодша від чоловіка на 18 років, втім, вона цього не відчуває.

"У мене ця різниця відчувається лише в позитивному ключі. Коли твій чоловік старший ніж ти, по перше, ти повинна інтелектуально набагато швидше розвиватися. Він вчить своєї мудрості, тому що він вже пройшов цікаве і насичене життя, і цим досвідом він ділиться. Це безцінно, тому що мені не обов'язково потрапляти в ті ж ситуації, в яких він уже був. Головне, чого він мене навчив - же не бути категоричною в якихось питаннях. У мене є стрижень і свої якісь принципи по життю, але він навчив мене, що можна змінювати свою точку зору, що потрібно постійно дивитися на світ ширше. Люди всі різні, світ змінюється дуже швидко і потрібно плисти з ним в унісон, а не стояти і ловити цю хвилю, поки тебе не змиє. Плюс, я людина крайнощів, я все життя шукаю золоту середину, а з ним мені стало комфортно і спокійно. Він навчив мене розміреного життя, отримувати задоволення від простих, класних речей і за це я йому дуже вдячна", - поділилася Санта.

Але ідеально у пари було не завжди. Так, перші кілька років вони часто сварилися і декілька разів розривали стосунки. Санта називає Ігоря вовком-одинаком, мовляв, він завжди був в своєму світі.

instagram.com/santadimopulos

Зауважимо, Санта Дімопулос та Ігор Кучеренко одружилися 2015 року. Пара виховує спільну доньку Софію, якій у вересні виповниться 2 роки, та сина Даніеля від шоумена Андрія Джеджули. Бізнесмен також має ще трьох дітей від попередніх стосунків.

Нагадаємо, не так давно засмагла Санта Дімопулос у бікіні похизувалася розкішним тілом. Зірка відпочивала у Дубаї.

Наступна публікація