Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Санта Дімопулос заявила, що у неї виявили антитіла до коронавірусу, яким вона не хворіла

Санта Дімопулос заявила, що у неї виявили антитіла до коронавірусу, яким вона не хворіла

Зірка зізналася, що у неї від природи міцний імунітет.

Ексучасниця гурту "ВІА Гра" Санта Дімопулос повідомила, що у неї виявили антитіла до коронавірусу.

Зірка, чоловік якої перехворів на COVID-19 після повернення з Куршавелі, розповіла у "Світському житті" з Катериною Осадчою, як минула у нього хвороба та зауважила, що сама вона не заразилася вірусом.

Я зовсім не хворіла. Я не кашляла, зробила КТ легенів, все було добре, температури не було, але нещодавно я здала тест на антитіла до коронавірусу, і в мене вони є. А от мій чоловік вперше в своєму житті лежав у лікарні. У нього були чисті легені, але була температура, йому було важко спати. Він майже 12 днів нормально не спав, тому що щодня була температура під 40. Він ніколи не вживав стільки антибіотиків – два йому кололи і один він вживав перорально
зауважила співачка.

Також Санта поділилася, як береже маленьку доньку Софію від вірусу.

Ми її взагалі не вивозимо з дому. Вона постійно там. Якщо потрібно до педіатра, то ми його визиваємо. Але вона розвивається нормально, то все що необхідно ми робимо здебільшого в телефонному режимі
повідомила зірка

Дімопулос також зазначила, що в неї гарний імунітет від природи. Вона не хворіла останні 3-4 роки, оскільки постійно слідкує за здоров’ям та здає аналізи.

Відео Санта Дімопулос розповіла, як її родина перехворіла на коронавірус

Екс-учасниця гурту «Віа-Гра» Санта Дімопулос разом зі своїм чоловіком перехворіла на коронавірус після повернення з Куршавеля. Елітний французький гірськолижний курорт став першим осередком Covid-19 для українського бомонду. Повні випуски дивіться на 1+1 video.

Санта Дімопулос розповіла, як її родина перехворіла на коронавірус

Нагадаємо, не так давно Санта Дімопулос замилувала фанів знімком дев’ятимісячної донечки Софії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції