Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савік Шустер зізнався, що за порадою астролога шукає жінку з різними плечима

Ведучий розповів, де пропадав 2,5 роки.

Телеведучий Савік Шустер на довгих два з половиною роки зникнув з українського ефіру, йдеться у "Світському житті".

Мало хто знав, де весь цей час він провів. Як зізнався Шустер, протягом цієї тривалої перерви він подорожував і багато часу провів у Індії. Там Савік медитував та вивчав індійську культруру. До речі, після цього Шустер повернувся на ТБ абсолютно у новому образі – з довгим волоссям та засмаглим.

"Ці 2,5 роки відсутності у ефірі я провів у різних місцях світу, багато часу я провів у Індії. У мене все перевернулося, тому я хотів щоб мій імідж відповідав цьому. Медитував, був у храмах, будував храм, який, на жаль, у мене повінь змила, тому що це було з глини чисто, як будували тоді тисячоліття тому. Почав вивчати санскрит, я вивчав і вивчаю донині індійську культуру, філософію, історію. Тому що це дуже цікаво", - прокоментував ведучий.

Відео Як Савік Шустер шукає наречену

Савік Шустер розповів, чим він займався за роки відсутності на телебаченні. Телеведучий поділився, що спонукало його податися в індійську культуру та філософію, а також почати вивчати санскрит і медитувати. Раніше телеведучий Савік Шустер з’являвся у світ з різними супутницями, а от ким зайняте серце Савіка нині – Світське життя дізналося.

Як Савік Шустер шукає наречену

Цікаво, що наразі серце Савіка Шустера вільне. І, як зізнався знаменитість, тепер він шукає жінку з однією відмінною рисою.

"Був один астролог, а мій приятель з Індії, він лікар, аюрвед. Він сидів поруч і ставив астрологу запитання про мене. Вони спілкувалися їхньою мовою. Він потім мені розповів: "Я запитав у нього, яка в тебе буде наступна жінка". І я запитав у нього, що він сказав. Він відповів: "Вона буде і у неї одне плече буде нижче за інше". От я зараз ходжу і дивлюся на жінок і дивлюся - у кого яке плече", - поділився Шустер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції