Сайрус привітала Гемсворта з річницею знайомства спільними фото 10-річної давнини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також співачка написала зворушливі слова кохання.

Популярна співачка Майлі Сайрус, яка півроку тому стала дружиною актора Ліама Гемсворта, вже протягом 10 років перебуває з ним у стосунках.

З цієї святкової нагоди вона вирішила оригінально привітати чоловіка з річницею знайомства.

На своїй сторінці Twitter зірка опублікувала скриншот статті з заголовком, у якому йдеться про розсставання зіркової пари, та підписала його романтичним привітанням.

"З десятою річницею, кохання моє. Приємно бачити, що ми все такі ж безглузді, як і 2009 року. Деякі речі ніколи не змінюються. І я сподіваюся, що твої почуття до мене - це якраз одна з таких речей", - зворушливо написала Майлі.

Також співачка опублікувала два знімки, зроблені під час знімань у стрічці "Остання пісня", де вони з Ліамом грали головні ролі і  власне і познайомились.

Зауважимо, стосунки зіркової пари, які розпочалися 2009 року під час знімань романтичного фільму не завжди були спокійними. 2012 року закохані оголосили про заручини, але незабаром розірвали їх та розійшлися. Відновити стосунки пара вирішила лише через кілька років і вже восени 2016 року співачка і актор вдруге заручилися. 

Нагадаємо, нещодавно з Майлі Сайрус трапився неприємний інцидент. У Барселоні зірка стала жертвою знахабнілого фаната, який застосував силу, щоб доторкнутися до неї. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції