Щаслива та усміхнена: вагітна Меган вперше вийшла в світ після новини про поповнення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі герцогиня Сассекська перебуває з візитом у Австралії.

Після радісної новини про те, що принц Гаррі та його дружина Меган очікують на первістка, члени британської королівської родини вирушили з візитом до Австралії.

Наразі майбутні батьки перебувають у Сіднеї. Це була перша поява герцогині Сассекської на людях після оголошення про її вагітність.

Для виходу у світ щаслива та усміхнена Меган обрала білосніжну сукню від дизайнера Карен Джі і замшеві туфлі. Вбрання підкреслило маленький округлий животик дружини принца Гаррі.

Принц Гаррі та Меган у Австралії_3
Reuters

Зауважимо, що члени королівської родини у Сіднеї побували на вітальному заході на свою честь, організованому генерал-губернатором Австралії Пітером Косгроувом у Адміралтейському будинку.

Принц Гаррі та Меган у Австралії_2
Reuters

Генерал та його дружина Лінн підготували герцогу та герцогині Сассекським сюрприз – перший подарунок для їхнього немовляти. Це були іграшковий кенгуру і пінетки Ugg.

"Так мило! Це перший подарунок для нашого малюка", - сказала розчулена Меган.

Принц Гаррі та Меган у Австралії_1
Reuters

Нагадаємо, що минулого понеділка Кенсінгтонський палац оголосив, що принц Гаррі та Меган Маркл готуються до народження первістка. На поповнення королівська родина чекає навесні 2019-го. Колишня акторка, а тепер герцогиня, при надії вже понад 12 тижнів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції