Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щасливий татко Лірник показав перше фото дружини з немовлям та розповів про рідкісне ім'я

Кохана тренера "Ліги сміху" народила донечку.

Новоспечений татко Антон Лірник у розмові із ТСН.ua вперше поділився подробицями поповнення у родині.

Донька шоумена та дизайнерки Марини з'явилася на світ у День космонавтики, 12-го квітня. Малечу назвали Марфою, хоча артист спочатку пропонував інший варіант.

"Ім'я прийшло спонтанно, просто мою дружину Марину в дитинстві мама ласкаво називала Марфою. Це настільки їй подобалося, що вона мріяла назвати свою доньку саме Марфою. Звичайно, я наполягав на імені Валентина, оскільки вона народилася у День космонавтики. На честь Валентини Терешкової, але Марина не прийняла моїх пропозицій. Вона сказала: значить так, Антоне, народиться дівчинка, я її побачу, подивлюся на неї та зрозумію, як її звати. І коли народилася Марфа, Марина взяла її на руки і сказала, що вона викапана Марфа", - зізнався він.

Антон Лірник став батьком_3
ТСН.ua
У Лірників народилася донечка

Актуальне питання схожості, яке усі батьки та родичі обговорюють чи не найпершим, у Лірників спровокувало диспут. Характерною для нього манерою, тренер "Ліги сміху" віджартовується, відповідаючи на запитання про це.

Антон Лірник став батьком_2
ТСН.ua
Марина Лірник із донькою

"Вона схожа на людину – це можна сказати достовірно. Зрозуміло, що з перших хвилин ми стали ділити органи (сміється, прим. ред). Ну тобто, ніс точно мій, губи теж мої. Стосовно очей триває гаряча дискусія. Вона така, темненька, схожа на мене у цьому сенсі", - розповів шоумен.

За словами Антона, його кохана почувається добре, а сам він хоче наразі якнайбільше часу проводити з маленькою, оскільки "можна безкінечно дивитися на вогонь, воду та на своїй новонароджених дітей".

Антон Лірник став батьком_1
ТСН.ua

Старшу сестричку новонародженої Марфи, Соню, знайомитимуть із крихіткою сьогодні. Оскільки, раніше вона трошки прихворіла.

Нагадаємо, Антон Лірник та його кохана Марина стали подружжям на початку 2017-го, а передувало цьому надзвичайно романтичне освідчення у Парижі. 

Відео Антон Лірник з дружиною чекають на поповнення в сім'ї

Залиште свій коментар

Вибір редакції