Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще більше гумору, емоцій та еротики: Полякова та Астаф'єва розпочали знімання у стрічці "Свінгери 2"

У другій частині еротичної комедії окрім зірковий акторський склад першої частини з'явиться ще дві зірки.

На початку листопада у Києві розпочалися знімання кінокомедії "Свінгери-2".

Свінгери 2_1

Прем'єра продовження одного з найкасовіших фільмів українського кіновиробництва запланована на 7 березня 2019 року.  

У другій частині еротичної комедії знімається той самий зірковий акторський склад: Оля Полякова, Вячеслав Довженко, Михайло Кукуюк, Дар’я Астаф’єва, Анна Саліванчук, Олексій Вертинський, також продюсери анонсують появу у другій частині ще двох нових зірок, імена яких поки не розголошуються.

Свінгери 2_6

Секс-символ українського шоу-бізнесу Даша Астаф'єва з нетерпінням чекала на продовження знімань після  виходу першої частини.

"Нарешті український кінематограф завдяки таким стрічкам дійсно збирає повні зали у кінотеатрах. Я теж, як і моя героїня "Свєта", стрибала по балконах, шукала свого щастя, і все ж таки його знайшла  - і у кіні, і у реальності. У порівнянні з першою частиною "Свінгерів" моя героїня "підросла". А що в неї вийде в кінці - подивимося!", - заінтригувала артистка.

Свінгери 2_4

Режисером другої частини, як і першої, став латвієць Андрес Екіс. За словами Андреса, він знімає стрічку про події, які траплялися, трапляються або ж можуть трапитися з кожним із нас.

 "У "Свінгерах-2" буде удвічі  більше гумору, емоцій та еротики. Ми зрозуміли, що українські глядачі цілком готові до відвертої розмови про стосунки між людьми, а наше завдання – щоб глядачі сміялися і плакали, впізнаючи знайомі ситуації", - зауважив режисер.

Свінгери 2_2

У сіквелі головний герой фільму бізнесмен Ігор (Михайло Кукуюк) втратив чоловічу силу, його жінка Ілона (Оля Полякова) готова на все, аби підняти йому потенцію. Рольові ігри, уроки тантричного сексу, ревність – нічого не дасть потрібного результату. Завести Ігоря зможуть тільки лайки в соц. мережах… Як новоспечений відеоблогер знову опиниться в квартирі у "свінгерів" і до чого тут президентські вибори – можна буде побачити у комедії з 7 березня.

Свінгери 2_5

Нагадаємо, 62-річний Вертинський розповів, як наважився одягнути леопардові стрінги у секс-комедії "Свінгери".

Залиште свій коментар

Вибір редакції