Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще одна голлівудська акторка звинуватила Стівена Сігала у домаганнях: У нього був пістолет

Джуліанна Маргуліс згадала, як актор до неї чіплявся.

Голлівудська акторка Джуліанна Маргуліс, зірка серіалу "Гарна дружина", також свого часу стала жертвою сексуальних домагань з боку Стівена Сігала.

Так, в ефірі радіошоу на SiriusXM Маргуліс розповіла, що 1989-го року Сігал через кастинг-директора запросив її в свій номер пізно ввечері. Акторка-початківець нічого не підозрюючи прийшла до зірки бойовиків, пише DailyMail.

У номері Сігал чекав на Маргуліс наодинці. При цьому, зазначила артистка, актор був озброєний. Він заявив, що є цілителем і хотів би зробити їй масаж.

Стівен Сігал
Getty Images
Стівен Сігал

"Коли я приїхала, мене попросили піднятися до нього в номер. І він показав мені пістолет, я ніколи не бачила пістолети в реальному житті. Мене ніхто не зґвалтував, не образив, я не пам'ятаю, як я вибігла з того номера. Всі ці історії починаються однаково - з прохання зробити масаж", - поділилася Маргуліс.

Окрім Сігала, до акторки також домагався горезвісний кіномагнат Гарві Вайнштейн. Той також чекав на Маргуліс у своєму номері, щоправда, він був у халаті, а його кімната була освітлена свічками.

Гарві Вайнштейн
Гарві Вайнштейн

"Він відкрив двері, він був у халаті. Його кімната була освітлена свічками, на столі стояла вечеря на двох. Він подивився на мого асистента, розлютився і зачинив двері. Звичайно, роль я не отримала", - розповіла Маргуліс.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня журналістки та акторка звинуватили Стівена Сігала у домаганнях. Тоді на заяви жінок актор відреагував нецензурною лайкою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції