Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щира українка з афрокосичками. Переможниця "Голосу країни" поділилася враженнями від знімань першого кліпу

Олена Луценко танцювала серед колон бізнес-центру у компанії ансамблю імені Павла Вірського.

Переможниця шоу "Голос країни" Олена Луценко поділилася враженнями від знімань своєї дебютної роботи на пісню "Над Україною", яку співачка раніше презентувала в ефірі "Сніданок з 1+1".

"Над Україною" – для мене дуже важлива робота! Перша пісня – це мій перший, але впевнений крок до мрії. В цю роботу було вкладено багато зусиль, не тільки моїх, але й всієї команди, яка мені допомагала. Я люблю Україну та пишаюсь нею. Тому, мені би дуже хотілося, щоб ця пісня несла із собою тільки радість, любов та світло", – розповіла співачка Олена Луценко.

"Над Україною" – перша авторська робота переможниці популярного талант-шоу. Над створенням пісні та відео працювала велика команда професіоналів MIXO Production. Над зніманнями кліпу працювали дві знімальні групи, а екранізувати дебютну роботу Олени Луценко взявся молодий та талановитий режисер Олександр Махач.

Для екранізації композиції "Над Україною" було задіяно три локації: музей української архітектури Пирогів, Ботанічний сад та будівля бізнес-центру. 

Олена Луценко, переможниця Голосу країни_1
Прес-служба співачки Олени Луценко

Шикарну танцювальну постановку для кліпу зробив національний академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського.

У відеороботі "Над Україною" Олена Луценко примірила на себе образ традиційної української дівчини, провівши при цьому неочікуваний експеримет – вона заплела волосся у афрокосички, таким чином поєднавши в одне ціле традиційну та сучасну Україну.

Олена Луценко, переможниця Голосу країни_2
Прес-служба співачки Олени Луценко

"Завдяки цій пісні я заново закохався у свою країну. Я знову усвідомив, яке багатство у нас під ногами. Ця пісня як відповідь на запитання, чому я тут, а не десь там. Новий образ Олени – це новий сучасний образ України. Молода, гарна, стильна, модна. І в той же час зберегла колорит, традиції, народну самобутність та культуру. На мій погляд, це сучасна народна пісня, яку повинна знати вся країна", – ділиться враженнями відомий музикант та наставник Олени Луценко на шоу "Голос країни" Сергій Бабкін.

Нагадаємо, що фіналісти "Голосу країни", зіркове подружжя виконавців Віра Кекелія та Роман Дуда представили чуттєвий кліп до ліричної композиції. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції