Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щирі емоції та нове звучання відомих хітів: The Hardkiss виступив у Києві з акустичним концертом

Два концерти в столиці стали завершальними у цьогорічному турі гурту.

3 та 4 листопада гурт The Hardkiss завершив яскраву серію ексклюзивних акустичних концертів виступом у столичному Національному палаці мистецтв "Україна". Понад 15 музикантів-мультиінструменталістів створили на сцені казкову атмосферу та виконали відомі хіти гурту в новому звучанні.

Стартував концерт майже без запізнення, що потішило фанів. Після відкриття лаштунків одразу залунали перші ноти пісні "Мелодія". Зануритись у настрій пісні допомогли декор, світлові постановки, беквокал і музиканти.

the hardkiss, акустика, концерт
прес-служба The Hardkiss

Пісню "Антарктида" вокалістка Юлія Саніна розпочала з того, що в тон музики почала "грати" на променях світла, як на струнах, а закінчила виконувати пісню з шанувальниками, які гучно підспівували гурту.

На сцені періодично з’являлись і танцівники, які допомогли створити атмосферу. Юлія часто контактувала з артистами, а під час одного з номерів і сама долучилась, станцювавши у програші.

the hardkiss, акустика, концерт
прес-служба The Hardkiss

Пісню "Make-up" гурт виконав двічі: на початку концерту Юлія представила пісню з особливим почуттям та зауважила, що не могли її не виконати, адже це пісня, "з якої все почалось". 

Запам’ятався фанам і ліричний номер на "October". Співачка зізналась, що раніше не любила жовтень, бо він означав наближення зими, а "потім я закохалася. З’явився той, хто гріє моє серце у будь-яку пору року". Під час виступу Юлія неодноразово поверталась у бік музикантів, де грав її чоловік – Валерій Бебко.

the hardkiss, акустика, концерт
прес-служба The Hardkiss

Особливим стало і виконання ліричної пісні "Helpless". В середині номера світло набрало холодніших відтінків і на сцені пішов сніг; потім мелодія непомітно стала змінюватись на відомий усім "Щедрик", і Юлія защедрувала, а запалені у залі глядачами ліхтарі додали атмосфери, адже у темряві стали схожі на зорі.

the hardkiss, акустика, концерт
прес-служба The Hardkiss

На завершення солістка зазначила: "Ми ж The Hardkiss і не можемо зробити так, аби ви пішли додому і не потанцювали". Глядачі в партері та балконі одночасно і без додаткових закликів встали з своїх місць та затанцювали під виконану вдруге "Make-up", з якої у більшості присутніх посчалось знайомство з гуртом.

Нагадаємо, нещодавно Юлія Саніна зізналась. що ледь не згоріла на зніманнях нового містичного кліпу на пісню "Жива".

Залиште свій коментар

Вибір редакції