Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щирість, спецефекти та масштабний анонс виступів: "Антитіла" дали гучний концерт у Києві

Гурт зібрав аншлаг у столичному Палаці Спорту.

16 листопада у столичному Палаці Спорту відгримів концерт гурту "Антитіла". Розпочали вечір з архівних відео: виступів, сімейних кадрів, інтерв’ю з Скрябіним і кадрами зніманням кліпів. Майже одразу до глядачів вийшли учасники польського гурту Chemia, та  запалювали на сцені майже годину. Особливо присутні радісно зустріли пісню "Герой", яка пролунала українською.

Концерт Антитіла, 16 листопада 2019_1
ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Далі фанам показали ще частину архівних кадрів зі щирими учасниками гурту. І врешті, на сцену вийшли самі музиканти під шалені овації.

Концерт Антитіла, 16 листопада 2019_8
ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Гурт виконав свої найвідоміші пісні, серед яких і "Там, де ми є" відому багатьом з серіалу "Школа". Але цього разу він пролунав інакше – у супровіді хору хлопчиків та юнаків.

Концерт Антитіла, 16 листопада 2019_3
ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Не обійшлось і без "Вірила", перед якою соліст Тарас Тополя зазначив: "Ми вважаємо за потрібне,за необхідне співати про силу жінок. Без вас нас нема".

Концерт Антитіла, 16 листопада 2019_7
ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Між піснями також соліст проанонсував тур містами України та за її межами наступного року.

Концерт Антитіла, 16 листопада 2019_9
ТСН.ua/Юлія Желонкіна

"Аби полюбити світ, треба полюбити себе, бо ти – це і є весь світ. Полюбіть своє відображення у дзеркалі, прийміть себе такими, якими ви є. От наприклад, коли на мене шьють піджаки чи штани враховують, якби то коректно сказати.. мої широкі бедра. Але це мої, унікальні! " - розповів соліст перед піснею "Твоє тіло". Але і зазначив, що "пісня не про тіло, а про те, що вміщається у тіло: про душу, про свідомість, про серце…"

Концерт Антитіла, 16 листопада 2019_5
ТСН.ua/Юлія Желонкіна
Концерт Антитіла, 16 листопада 2019_6
ТСН.ua/Юлія Желонкіна
Концерт Антитіла, 16 листопада 2019_10
ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Неочікуваним сюрпризом для фанів став вихід на сцену соліста гурту DETACH - Олексія Веренчика, який заспівав з "Антитілами" пісню "Смотри в меня в упор".

Концерт Антитіла, 16 листопада 2019_11
ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Виконали музиканти і пісню "Люди, як кораблі" Кузьми Скрябіна, адже як зазначив Тарас Тополя: "Доки ми співаємо його пісні, доти він живе поміж нами".

Присутні у фанзоні не соромились танцювати і підспівувати протягом концерту, але під час "Бери своє" з крісел встали навіть сектори і продовжили запалювати на "БудуВуду". Закінчили концерт "Антитіла" подякою всім партнерам, а завершальною піснею стала "Рожеві діви".

Нагадаємо, що раніше "Антитіла" представили емоційний кліп на головну пісню альбому Hello. Головну роль у відео зіграв лідер рок-гурту DETACH Олексій Веренчик, він же виступив режисером роботи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції