Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щодня ридав в моїх обіймах: колеги Робіна Вілямса розповіли про його останні місяці життя

У новій біографічній книжці "Робін" розкриваються подробиці про стан здоров'я актора.

У новій біографічній книжці "Робін" розкриваються подробиці про стан здоров'я актора Робіна Вільямса, який звів рахунки з життям в березні 2014 році.

Автор книги - журналіст та біограф Дейв Іцкоф зустрічався з друзями і колишніми колегами Вільямса, щоб відновити картину останніх днів життя актора, повідомляє видання Mirror.  

2008 року Робін відчув, що втрачає талант. У нього стрімко розвивалася нейрогенеративна хвороба, через яку він забував тексти, не міг добре жартувати та страждав від панічних атак.

З коміка Вільямс перетворювався в людину, яка страждала від депресії, яка з кожним днем все більше і більше втрачала інтерес до життя.

Перші думки про самогубство у актора з’явилися 2013 року на зніманнях стрічки "Ніч в музеї. Секрет гробниці", де він забув слова. Це остаточно вибило його з колії.

"Він ридав в моїх обіймах в кінці кожного дня. Це було жахливо. Я сказала його людям: "Я звичайний візажист. У мене немає можливості розібратися з тим, що з ним відбувається". А Робін все плакав: "Я не можу, Чері. Я більше не знаю як. Я не знаю, як бути смішним", - розповідає візажист Чері Міннс в книжці Іцкофа.

Того ж року після панічних атак акторові призначили курс психотропних препаратів, а через рік йому поставили страшний діагноз - хвороба Паркінсона.

«Я ніколи не чув, щоб він так боявся. Це був найсміливіший комік, якого я коли-небудь зустрічав, найсміливіший артист, якого я коли-небудь знав. Але на той момент переді мною був просто переляканий чоловік», - згадує близький друг актора Біллі Крістал.

Нагадаємо, поліція встановила, що Робін Вільямс помер від задухи - він повісився на ремені. За основною версією слідства, Робін наклав на себе руки через депресію, яка розвивалася на тлі хвороби Паркінсона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції