Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щонайменше чотири акторки звинуватили режисера "Людей Ікс" у сексуальних домаганнях

Бретт Ретнер потрапив у список знаменитих збоченців.

Останні декілька тижнів новини про сексуальні домагання з боку знаменитих акторів та режисерів не сходять з перших шпальт усіх ЗМІ.

Схоже, зізнання у пережитому харасменті (домагання – прим.ред.) стало майнстримом. Слідом за Гарві Вайнштейном, Кевіном Спейсі та Дастіном Гоффманом звинувачення у негідній поведінці посипалися у бік режисера стрічок "Люди Ікс: Остання битва" і "Час пік" Бретта Ретнера.

Так акторки Олівія Манн, Наташа Хенстрідж, Джеймі Рей Ньюман і Кетрін Таун розповіли, як Ратнер до них чіплявся. При чому, за словами знаменитостей, режисер міг дозволити розпускати руки як у приватних будинках, так і на знімальних майданчиках.

Наташа Хенстрідж стверджує, що Ретнер змушував її займатися оральним сексом у нього в квартирі в Нью-Йорку на початку 90-х, коли їй було 19 років:

"Він фізичною силою змусив мене це зробити. Спочатку я пручалася, а потім здалася. І це сталося", - поділилася Хенстрідж, пише Entertainment Weekly.

Наташа Хенстрідж
Getty Images
Наташа Хенстрідж

Своєю чергою акторка Олівія Манн вже давно розповідала, як Ретнер її домагався. Артистка стверджувала, що режисер був безтактний і використовував її.

Бретт не став заперечувати сексуальний зв’язок з Манн, проте заявив, що це було за обопільною згодою.

"Вона тусувалася на зніманнях "Після заходу сонця", ну я і переспав з нею декілька раз. І забув її. Потім вона прийшла пробуватися до мене в телесеріал, а я її не згадав. Вона розлютилася і почала складати історії про те, як я їв креветки, які вона мені приносила, і займався онанізмом в своєму трейлері", - коментував ситуацію режисер.

Олівія Манн
Getty Images
Олівія Манн

Інші акторки розповіли про те, що режисер пропонував їм "бартер" - хороші ролі в обмін на сексуальні послуги.

Бретт Ретнер вже відреагував на всі звинувачення акторок на його адресу і все заперечив.

"Я представляю інтереси містера Ретнера вже два десятиліття. Жодна жінка ніколи не висувала йому жодних претензій з приводу сексуальних домагань. Крім того, жодна жінка ніколи не запитувала і не отримувала ніяких фінансових розрахунків від мого клієнта", - повідомив адвокат кінематографіста Мартін Сінгер в інтерв'ю The Times.

Та й колишні асистентки режисера запевняють, що він жодного разу не поводився з ними неналежним чином.

Нагадаємо, тим часом 80-річного Дастіна Гоффмана звинуватили в сексуальних домаганнях. Так, жінка на ім’я Анна стверджує, що Гоффман домагався її на зніманнях стрічки "Смерть комівояжера", який вийшов на екрани  1985-го. Анна на той момент була 17-річною асистенткою продюсера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції