Щотижня змінювала номер телефону: Герд зізналась, що після розлучення з Деппом їй погрожували вбивством

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка, публічно заявивши про домашнє насильство, випробувала на собі всю силу гніву.

Голлівудська акторка Ембер Герд, яка нещодавно розповіла про отриману психологічну травму після розлучення з Деппом, наразі зізналась, що зіткнулася також  з погрозами вбивства і проблемами з кар'єрою.

У газеті Washington Post з'явився її лист, де вона розповіла про страшні повідомлення і про те, що після своїх звинувачень Деппа у домашньому насильстві, ледь не загубила кар'єру.

"Я пишу це як жінка, якій доводилося щотижня змінювати номер телефону, тому що мені погрожували вбивством. Місяцями я майже не покидала свій будинок. Коли я виходила, мене переслідували дрони з камерами і фотографи", - розповіла 32-річна артистка.

За словами Герд, після розлучення з Деппом друзі попереджали її про можливі проблеми з кар'єрою. Тоді ж вона втратила роль у фільмі, а модний бренд, обличчям якого вона була, розірвав з нею контракт. Проте акторка не уточнила назву стрічки і компанію, з якою співпрацювала.

Джонні Депп та Ембер Херд
Getty Images

Вона також додала, що була в "чорному списку Голлівуду". За словами Ембер, навіть роль у фільмі "Аквамен" була під питанням.

"Усі таблоїди говорили про мене в негативному ключі. І мені здавалося, що моє життя і навіть наявність коштів для існування залежить від нескінченних суджень, які я не можу контролювати", - зазначила зірка.

Нагадаємо, Ембер Герд і Джонні Депп офіційно розлучилися в січні 2017 року. У травні 2016 року акторка повідомила, що чоловік неодноразово бив її, і зажадала видати тимчасовий охоронний ордер, що забороняє Деппу наближатися до неї

Залиште свій коментар

Вибір редакції