Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірки відвідали допрем’єрний показ картини "Сторожова застава".

У кінотеатрі "Оскар" 10 жовтня відбулася гала-прем'єра першого українського фентезі про супергероїв "Сторожова застава".

Фільм представила творча група фільму: режисер Юрій Ковальов, продюсери Єгор Олесов і Юрій Прилипко, виконавці головних ролей Даниіл Каменський і Єва Кошова.

Також на червоній доріжці були помічені Олександр Ткаченко, Юрій Горбунов, Леся Матвєєва та Валерій Созановський, Римма Зюбіна, Маша Шубіна та Ілля Чичкан, Лілія Пустовіт, Ольга Навроцька, Ахтем Сеітаблаєв, Любомир Левицький, Олесь Санін, Поліна Неня, Ольга Слонь, Ольга Герасим'юк і багато інших гостей.

Під час прем'єри Олег "Фагот" Михайлюта, який зіграв у фільмі одну з ролей, представив пісню "Мантра", що звучала в титрах стрічки.

Крім того на заході відбулося гасіння марки "Сторожова Застава" спеціальним штемпелем "Перший день".

Про фільм:

Сонячне затемнення активізує магічний портал часу. Звичайний хлопець Вітько потрапляє з ХХІ століття на тисячу років назад. Так починається його небезпечна, сповнена пригод подорож. Попереду смертельна небезпека, чорна магія, зустріч з новими друзями і справжніми героями билин - богатирями: юним Олешком, могутнім Іллею та суворим Добринею. Вітько опиняється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.

Залиште свій коментар

Вибір редакції