Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сеітаблаєв назвав Бабкіна "справжнім чоловіком", який "визнав свої помилки"

Режисер прокоментував ситуацію, яка склалася навколо музиканта.

Актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв відреагував на публічну заяву музиканта Сергія Бабкіна, який назвав уряд Росії агресором, а Крим – окупованою територією України.

На думку Ахтема, Сергій вчинив як справжній чоловік, адже лише справжньому чоловіку притаманно "визнати свої помилки".

"Ми спілкуємося з Сергієм за лаштунками "Танців з зірками". Судячи з приватних розмов, у мене склалося враження, що він патріот своєї країни, хоче тут жити, виховувати тут своїх дітей і він розуміє, що відбувається. Ми всі живі люди, і помилятися може кожен. Але справа чоловіка - визнавати свої помилки. І в цьому сенсі Сергій - чоловік", - сказав Ахтем, пише "КП" в Україні".

Відео Музикант Сергій Бабкін визнав агресію Росії та окупацію Криму

Також актор наголосив, що підтримує слова Сергія. "Я підтримую Сергія Бабкіна. Правильно сказав. Росія - агресор".

Нагадаємо, що у четвер 12 жовтня, перед початком концерту Сергія Бабкіна у Дніпрі, який відбувався у міському палаці культури машинобудівників, зібрались до двох десятків активістів від "Правого сектора" та ВО "Свобода". Вони вимагали від музиканта публічно заявити про свою позицію щодо російської агресії проти України.

Бабкін не заперечував і заявив, що "визнає уряд РФ агресором". Активісти також попросили озвучити свою позицію і щодо окупації Криму. Сергій Бабкін також зазначив, що Крим - окупована територія України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції