Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Секрети шоу "Голос країни": Квінта розповів, як підбирає музикантів для оркестру проекту

У п'ятому сезоні проекту оркестр шоу повністю оновився.

Як відомо, всі учасники "Голосу країни" на головній вокальній сцені виступають у супроводі живого оркестру, склад якого ретельно підбирається особисто музичним продюсером проекту Русланом Квінтою.

Оркестр "Голосу країни" під керівництвом Руслана Квінти повністю оновився у п'ятому сезоні проекту. На етапі "сліпих прослуховувань" на сцені грає всього 5 музикантів: барабанщик Євген Селезньов, клавішник Віталій Делістьянов, бас-гітарист Антон Бейко, гітаристи Михайло Баньковский і Володимир Шаріков. Під час "боїв", "нокаутів" і прямих ефірів склад оркестру на сцені буде збільшуватися.

В інтерв'ю для газети "Сегодня" Руслан Квінта зізнався, що особливу увагу під час вибору музикантів для оркестру він приділяв освіті та досвіду:

"Я вважаю, що це найкращі музиканти, які є на сьогоднішній день в Україні. У кожного - величезний досвід за плечима, всі працювали з топовими українськими артистами і мають музичну освіту, що для мене дуже принципово. Особливо важливо, що кожен з них грає на різних інструментах, і вони можуть замінити один одного в будь-який момент".

Голос країни_1
прес-служба каналу "1+1"
Оркестр "Голосу країни"

Також Руслан поділився своїми планами та враженнями від роботи з Іваном Дорном, який став новим обличчям в тренерському складі "Голосу країни - 6":

"Іван виріс на джазовій латиноамериканській музиці. Він дуже добре відчуває ритм. Спеціально для нього я буду робити якісь скретчі, включати бітбоксерів або запрошувати на сцену діджеїв. Зазвичай, в танцювальній музиці вокал не дуже відчувається, але ми з Іваном постараємося створити щось таке, де учасники зможуть проявитись якнайкраще".

Голос країни_5
прес-служба каналу "1+1"
Іван Дорн на "Голосі країни"

Голос країни_4
прес-служба каналу "1+1"
Іван Дорн на "Голосі країни"

Голос країни_3
прес-служба каналу "1+1"
Іван Дорн на "Голосі країни"

Які музичні сюрпризи готує шостий сезон "Голосу країни", глядачі зможу побачити вже дуже скоро на телеканалі "1+1".

Нагадаємо, ведучими "Голос країни - 6" стане "телепара" Катя Осадча та Юрій Горбунов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції