Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Секс і місто": стали відомі подробиці сюжету третьої частини стрічки

У новій частині Керрі Бредшоу овдовіє.

Шанувальники культового серіалу "Секс і Місто", якому нещодавно виповнилося 20 років, з нетерпінням чекають на вихід третьої частини стрічки про Керрі Бредшоу та її подруг.

Так на подкасті Origins творці стрічки повідомили, що в сценарії нового фільму героїня Сари Джессіки-Паркер овдовіє.

Творець стрічки стверджує, що бачив ранню версію сценарію, в якій було написано, що персонаж Нота помре в душі від серцевого нападу, повідомляє видання Тelegraph.

Зазначимо, в шостому сезоні серіалу у містера Біга вже були деякі проблеми з серцем, і Керрі Бредшоу, яку зіграла Сара Джессіка Паркер, тоді перебувала весь час поруч з ним під час його відновного процесу.

Події в стрічці будуть розвиватися навколо Керрі Бредшоу, якій подруги допомагають оговтатися від трагедії і налагодити життя без чоловіка її мрії. 

"Секс у великому місті"
hbo.com

Проте подейкують, що саме такий поворот сюжету став однією з причин, через яку Кім Кетролл відмовилася від знімань в картині.

"Люди, близькі до Кім, вважають, що для персонажа Кім не знайшлося місця в новому сценарії. Містер Біг помре від серцевого нападу в душі, причому чи не на початку фільму. Весь фільм скоріше буде присвячений відновленню Керрі після смерті Біга, ніж стосункам між подругами", - зауважив творець стрічки, Ендрю Міллер.

Однак, чи вийде інтригуюче продовження фільму про чотирьох подруг, залишається загадкою, оскільки раніше Кім Кеттролл, яка виконала роль Саманти Джонс, відмовилася від участі в зніманнях третьої частини.

Нагадаємо, нещодавно зірка серіалу "Секс і Місто" Крістін Девіс всиновила другу дитину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції