Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Секс-скандал: директор агентства заявив, що Волочкова спить з бізнесменами за великі гроші

Дмитро Тулянинов був свідком походеньок артистки.

Директор агентства "Зірки Москви" Дмитро Тулянинов у подробицях розповів про сексуальні походеньки скандальної балерини Анастасії Волочкової.

За словами чоловіка, його агентство надавало послугу "Вечеря із зіркою" і Настя з ним співпрацювала. Тулянинов запевнив, що про інтим-послуги не йшлося ніколи. Однак під час однієї з вечер Волочкова запропонувала візаві дещо більше.

"Один азербайджанський бізнесмен звернувся до мене: мовляв, хочу повечеряти з Волочковою. За знайомство я взяв з нього 25 тисяч доларів: 15 тисяч - Насті, 10 тисяч - агентству. Балерина зустрілася, повечеряла, а потім почала вести свої "справи". Назвала суму, за яку вона готова провести з азербайджанцем ніч. Всі переговори велися через її костюмерку Наташу. В результаті Волочкова погодилася на 40 тисяч доларів, отримала авансом гроші, приїхала в готель, нажерлася і під виглядом того, що їй треба відпочити, юркнула від бакинців і закрилася в іншому номері", - розповів шокуючі речі директор агентства, пише eg.ru

Він також поділився, що Насті постукали у двері, але вона не відповіла.

"А рано-вранці Настя полетіла в інше місто. Природно, ніхто її утримувати силою не став, тому що не ті люди", - сказав Дмитро.

І все б нічого, але після інциденту чоловіку почали надзвонювати, аби він якось розрулив ситуацію

"Але я свою справу зробив чесно - організував "вечерю із зіркою". А про її "справи" тоді нічого не знав. Тепер-то у мене є записи переговорів Насті і помічниці азербайджанця про суму в 40 тисяч доларів. Я намагався поговорити з Настею з приводу цих грошей, але вона сказала, що все це наклеп і її хочуть підставити. Я їй не особливо повірив і більше з нею працювати не хотів", - поділився Тулянинов.

Також він згадав ще одну історію, коли вже Волочкова "відпрацювала" гроші

"Я ще раз познайомив її з моїм знайомим - бізнесменом з Рубльовки на ім'я Борис. Отримав свої 30 відсотків за "вечерю із зіркою", тобто 10 тисяч, а решту 25 тисяч перерахував їй. Настя ж все зробила за тією ж схемою: не тільки повечеряла, але ще і переспала з Борисом. А потім стала йому надзвонювати: "Мені потрібні гроші, у мене передвиборча кампанія, фонд. Якщо не даси, нарікай на себе", - згадав Дмитро.

Коли ж клієнт відмовився утримувати балерину, вона зателефонувала його дружині і все розповіла

"Вона набрала його дружину в п'яному вигляді і сказала: "Твій чоловік тебе не кохає, він збирається йти до мене". Дружина Бориса недавно народила, так на нервовому ґрунті у неї зникло молоко", - розповів Тулянинов.

Дмитро пояснив, що вирішив все це розповісти, оскільки Волочкова має намір балотуватися в одну з політичних партій, а він, дізнавшись про це, вирішив розповісти світу правду про те, чим заробляє балерина насправді.

Сама Волочкова на такі відвертості Тулянинова поки ніяк не відреагувала.

Залиште свій коментар

Вибір редакції