Секс-скандал: Netflix не буде займатися виробництвом "Карткового будиночка" за участю Кевіна Спейсі

Netflix також відмовилася від показу фільму "Гор", де Спейсі знявся в ролі американського письменника Гора Відала.

Компанія Netflix оголосила про те, що припиняє співпрацю з Кевіном Спейсі, а також зйомки серіалу "Картковий будиночок" за участю актора, звинуваченого в численних домаганнях, повідомляє агентство Associated Press.

"Netflix не буде займатися виробництвом "Карткового будиночка" за участю Кевіна Спейсі", - йдеться в заяві. При цьому повідомляється, що компанія шукає спосіб продовжити зйомки шоу без участі актора, який опинився у центрі скандалу.

ВідеоЗірка серіалу "Картковий будинок" Кевін Спейсі йде з кіно

Netflix також відмовилася від показу фільму "Гор", де Спейсі знявся в ролі американського письменника Гора Відала, а також виступив в якості продюсера.

Нагадаємо, дев'ять колег по серіалу "Картковий будиночок" звинуватили Кевіна Спейсі в домаганнях.

Всі вони на умовах анонімності розповіли, що зірка влаштував на знімальному майданчику "токсичну атмосферу, вів себе як "хижак", неодноразово чіпав їх і допускав грубі висловлювання. При цьому своїми жертвами він обирав переважно юнаків, які воліли мовчати, побоюючись за свою кар'єру. Однією з жертв виявився помічник продюсера серіалу.

Нагадаємо, оскароносний Кевін Спейсі зробив камінг-аут після того, як актор Ентоні Репп звинуватив його у сексуальному домаганні. Правда, колеги Спейсі не підтримали його крок. Мовляв, на тлі того, що Кевін домагався Репа, якому тоді було всього 14, його визнання виглядає виправданням.

Залиште свій коментар