Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Секс-скандал: Netflix не буде займатися виробництвом "Карткового будиночка" за участю Кевіна Спейсі

Netflix також відмовилася від показу фільму "Гор", де Спейсі знявся в ролі американського письменника Гора Відала.

Компанія Netflix оголосила про те, що припиняє співпрацю з Кевіном Спейсі, а також зйомки серіалу "Картковий будиночок" за участю актора, звинуваченого в численних домаганнях, повідомляє агентство Associated Press.

"Netflix не буде займатися виробництвом "Карткового будиночка" за участю Кевіна Спейсі", - йдеться в заяві. При цьому повідомляється, що компанія шукає спосіб продовжити зйомки шоу без участі актора, який опинився у центрі скандалу.

ВідеоЗірка серіалу "Картковий будинок" Кевін Спейсі йде з кіно

Netflix також відмовилася від показу фільму "Гор", де Спейсі знявся в ролі американського письменника Гора Відала, а також виступив в якості продюсера.

Нагадаємо, дев'ять колег по серіалу "Картковий будиночок" звинуватили Кевіна Спейсі в домаганнях.

Всі вони на умовах анонімності розповіли, що зірка влаштував на знімальному майданчику "токсичну атмосферу, вів себе як "хижак", неодноразово чіпав їх і допускав грубі висловлювання. При цьому своїми жертвами він обирав переважно юнаків, які воліли мовчати, побоюючись за свою кар'єру. Однією з жертв виявився помічник продюсера серіалу.

Нагадаємо, оскароносний Кевін Спейсі зробив камінг-аут після того, як актор Ентоні Репп звинуватив його у сексуальному домаганні. Правда, колеги Спейсі не підтримали його крок. Мовляв, на тлі того, що Кевін домагався Репа, якому тоді було всього 14, його визнання виглядає виправданням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції