Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Секс-скандал у Голлівуді: у прокуратурі Лос-Анджелеса взялися за Сильвестра Сталлоне

Декілька жінок звинуватили зірку у сексуальних домаганнях.

У прокуратурі Лос-Анджелеса взялися за справу голлівудської зірки Сильвестра Сталлоне, на якого ще у грудні 2017 року подали заяву в поліцію за зґвалтування.

Поліція Санта-Моніки передала справу до прокуратури Лос-Анджелеса. Про це CNN повідомив представник прокуратури Грег Ріслінг.

У справі йдеться про інцидент, який стався 1990 року. Згідно із законами Каліфорнії, термін давності цього злочину, якщо він мав місце, вже закінчився. Відомство має вирішити, чи висувати акторові звинувачення.

Своєю чергою, адвокат Сталлоне Мартін Сінгер вже виступив з заявою, у якій йдеться, що актор усі звинувачення заперечує.

"Це обурливо, що окружний прокурор і правоохоронні органи розголосили цю інформацію, тому що це змушує людей думати, що там дійсно щось було", - додав Сінгер.

Нагадаємо, що у листопаді 2017 року проти Сильвестра Сталлоне висунула звинувачення у сексуальному домаганні жінка, ім’я якої не називалося. Вона розповідала, що актор домагався її 1986 року, коли їй було лише 16. У грудні 2017-го ще одна жінка розповіла про наругу над нею Сталлоне. За її словами, зірка стрічки "Роккі" накинувся на неї 1990 року у власному офісі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції