Секс-скандал у Голлівуді: зіркові жертви Гарві Вайнштейна у інфографіці

Публічно про сексуальні домагання продюсера розповіли Джолі, Макгавен, Пелтроу, Делевінь та інші.

Проти співзасновника Miramax Films та екс-співвласника The Weinstein Company Гарві Вайнштейна повстав чи не весь Голлівуд через секс-скандал навколо нього.

13 жінок заявили виданню Тhe New Yorker про сексуальні домагання від Вайнштейна, три з котрих наголошували на зґвалтуванні. Серед жертв продюсера були й знаменитості, проте не всі з них наважилися відверто розповісти про насилля з боку кіномагната.

Своїми історіями з пресою поділилися Гвінет Пелтроу, Анджеліна Джолі, Азія Ардженто, Роуз Макгавен, Ешлі Джадд, Кара Делевінь, Леа Сейду.

Судячи з розповідей зірок, Гарві Вайнштейн діяв за однаковою схемою. Запрошував акторок до свого готельного номера під приводом ділової розмови. Там пропонував своїм жертвам зробити йому масаж, подивитися на нього під час ванних процедур. А далі намагався чи поцілувати, чи змусити доторкнутися до своїх статевих органів.

Жертви Гарві Вайнштейна у інфографіці

Від домагань та переслідувань Гарві Вайнштейна акторки та його підлеглі страждали десятиліттями, однак мовчали, бо продюсер підписував зі своїми жертвами угоду й купував їхнє мовчання. Суми становили від 80 до 120 тисяч доларів.

За словами представника продюсера Саллі Гофмеістера, Вайнштейн "будь-які звинувачення у сексі без згоди однозначно заперечує". Викривальну статтю у The New York Times він вважає наклепом і вже найняв відомого серед селебрітіс адвоката, щоб подати позов проти видання.

Через секс-скандал від Гарві Вайнштейна пішла дружина, його звільнили з The Weinstein Company, яку він заснував. Окрім того британська академія кіно та телебачення BAFTA вже призупинила членство Вайнштейна у своєму складі, а кіноакадемія "Оскар" збирає термінову нараду, аби вирішити долю продюсера у своєму членстві.

Залиште свій коментар