Секс-скандал у шоубізі: хто і як звинувачує Костю Меладзе у домаганнях

Секс-скандал у шоубізі: хто і як звинувачує Костю Меладзе у домаганнях

Секс-скандал у шоубізі: хто і як звинувачує Костю Меладзе у домаганнях

Фото: instagram.com/meladzemusic

Уже троє відомих жінок заявили про харасмент з боку продюсера.

Відомий композитор та продюсер Костянтин Меладзе потрапив у секс-скандал.

Так, першою про харасмент з боку знаменитості натякнула відома співачка Ані Лорак. Артистка розповіла, що свого часу продюсер пропонував їй допомогти з кар'єрою та натомість просив від Ані певну плату. Втім, після того, як виконавиця не погодилася на умови співпраці, продюсер заборонив всім своїм знайомим спілкуватися з нею.

На запитання, чому Ані не погодилася на пропозицію продюсера – через те, що не хотіла розбивати його сім'ю, чи через відсутність взаємних почуттів до нього, артистка відповіла:

"Ні, ви знаєте, це було "ласкаво просимо у шоубізнес". Я не була готова увійти у цей шоубізнес, тому що я до нього жодного стосунку не маю. Я – артист", - повідомила знаменитість.

За декілька днів, із гучною заявою виступила українська зірка Оля Полякова. Артистка вирішила підтримати Лорак, яку після розповіді засипали хейтерськими повідомленнями як фани, так і колеги. Так, виконавиця записала відеозвернення, де повідомила, що вірить Ані, адже і сама отримувала таку пропозицію від Меладзе.

"Може, це пощастило лише нам, або не пощастило, з Ані отримати подібну пропозицію... Ми про це ніколи не дізнаємося, тому що про це прийнято мовчати", – повідомила Оля.

Фото: facebook.com/meladzepage

Днями ж наважилася поділитися своєю історією екссолістка гурту "ВІА Гра" Тетяна Найник. Співачка пригадала, як після чергових гастролей Меладзе запросив її на розмову, де сказав, що вона "погано танцює", посадив на коліна та почав мацати її тіло.

"Цілуватися не ліз. Одразу почав мене хапати за нижню частину стегна. Мене скуйовдило, руки його сильніше і сильніше ходили по мені", – заявила Найник.

Тетяна Найник, Альона Вінницька та Анна Сєдокова / Фото: instagram.com/tanya_naynik

Втім, не усі жінки, які співпрацювати із Костянтином, такі категоричні. От, приміром, стала на захист експродюсера Надія Мейхер, яка теж була солісткою популярного тріо. Акторка зауважила, що всі звинувачення проти Меладзе не варто сприймати серйозно і додала, що домагання і Костя - це протилежні речі.

Не лишилася осторонь і виконавиця Анастасія Приходько. Зірка заявила, що не отримувала від відомого композитора непристойних пропозицій. Також Приходько обурило те, що за словами Лорак, нібито усі артистки, з ким співпрацював продюсер "ВІА Гри", погоджувалися переспати з ним заради слави.

"Я не захищаю і не поливаю брудом нікого з фігурантів скандалу. Мене зачепила фраза, що "всі були згодні на ці умови". Я не "всі", за мене розписуватися не потрібно. Особисто у мене умови були інші і узагальнювати не треба", – заявила зірка.

Фото: instagram.com/prykhodko_official

Втім, Приходько також заінтригувала прихильників. Співачка повідомила, що свою історію вона розповість у разі, коли буде готова до чергового скандалу. Анастасія додала, що це, можливо, не відбудеться зовсім, а може це станеться дуже скоро.

Зі свого боку, сам Костянтин Меладзе поки що не коментує ці звинувачення.

Нагадаємо, зірка серіалу "Доктор Хто" втратив премію BAFTA через звинувачення в домаганнях. Проти Ноеля Кларка виступило одразу 20 жінок.

Повʼязані теми:

Наступна публікація