Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сексапільна білявка з "ВІА Гри" Еріка Герцег прокоментувала свою обручку

Серце співачки полонив молодий хлопець.

Солістка гурту "ВІА Гра" Еріка Герцег, яка останнім часом на знімках у своїх соцмережах зявляється з обручкою на безіменному пальці, прокоментувала, звідки вона і від кого, йдеться у "Світському житті".

"Так, ця обручка має велику історію, тому що він відправив її через людину, коли я полетіла на роботу вночі и написав листа, де вперше освідчився в коханні", - зазначила співачка.

Проте, хто він білявка не повідомила, заявивши, що він молодий та не публічний.

"Він молодий, у нас невелика різниця у віці, займається бізнесом. Він скромний хлопець", - повідомила Герцег.

Також артистка поділилася мріями про своє весілля та розповіла про традиціїї, які у них на кордоні з Угорщиною дотримують.

"Так, у нас традиція, що 300 людей - це мінімум, бувало і 500 і 800. У нас не кричать "Гірко", у нас б'ють тарілки. Поки б'ются тарілки, потрібно цілуватися. Не можна зупинятися, поки гості будуть бити тарілки. Це може бути і хвилина і дві, а ти все цілуєшся. Бідний мій майбутній чоловік", - з гумором зауважила артистка.

ВідеоВийти заміж за принца: репортаж з весілля Анастасії Кожевнікової

Романтичне весілля солістки «Віа Гри»! Настя Кожевнікова вийшла заміж за бізнесмена Кирила Сніткова. Тепер Анастасія збирається розпочати сольну кар’єру. 

Вийти заміж за принца: репортаж з весілля Анастасії Кожевнікової

Також співачка не залишилась осторонь і прокоментувала ситуацію з відходом Насті Кожевнікової з гурту.

"Я буду продовжувати контракт, буду працювати з новими дівчатами. Це зараз мабуть буде звучати, наче я людина невпевнена у собі, але я не вірю в те, що у мене б вийшло би зробити сольну кар'єру. Я дуже комфортно почуваюся у групі. Я люблю наші пісні, мені комфортно працювати з Костянтином, так що я буду на місці", - заявила співачка.

Нагадаємо, днями солістка "ВІА Гри" Настя Кожевнікова вийшла заміж та повідомила, що йде з гурту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції