Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка модельного бізнесу знялася у яскравій фотосесії.

Супермодель Ірина Шейк, яка приголомшила образом з дивакуватим чубчиком та коротким волоссям, зробила фанам подарунок у вигляді нової фотосесії.

Знаменитість взяла участь у зніманнях для глянцю Evening Standard. Автором фотосету виступила Еллен фон Унверт. Фотографії вийшли яскравими та живими. На них 32-річна Ірина постає у спокусливих купальниках, які підкреслили її апетитну фігуру.

В інтерв’ю журналу Шейк коротко прокоментувала стосунки з батьком її однорічної дитини Бредлі Купером.

"У вільний від роботи час я живу як нормальна людина", - сказала модель, яка воліє тримати особисте життя подалі від сторонніх очей.

Також знаменита красуня пригадала, як розпочиналася її модельна кар’єра. Ірина поділилася, що коли багато років тому погоджувалася на роботу у Франції, вона думала лише про те, що зніметься для каталогу, заробить грошей і допоможе своїй родині. Тоді зірка не володіла англійською мовою.

"У Парижі мешкала у маленькій квартирі разом з іншими дівчатами-моделями. У нас було лише 40 євро на тиждень на кишенькові витрати. По неділях ми купували рис і їли його, тому що грошей не залишалося. У понеділок спускалися до метро з одним євро в кишені і їхали до агентства за грошима на життя протягом наступного тижня. Це був важкий, але веселий час", - поділилася Шейк.

Також Ірина пояснила, чому не знімається оголеною і назвала умову, за якої може погодитись на фотосет у стилі "ню".

"Ми живемо у XXI столітті, коли жінка може висловлювати свою сексуальність і не соромитися власного тіла ... Я не знімаюся топлес - це моє особисте рішення. Але якщо мене попросять оголитися і мені подобається проект, погоджуся роздягнутися. Я сприймаю такі знімання як мистецтво", - пояснила модель.

Нагадаємо, раніше Ірина Шейк звабливо продефілювала під руку з величезним трансформером. Зірка модельного бізнесу взяла участь у показі Філіпа Плейна.

Вибір редакції