Сексапільна Саніна у мінішортах станцювала вог в новому кліпі The Hardkiss

Сексапільна Саніна у мінішортах станцювала вог в новому кліпі The Hardkiss

Гурт випустив вибухове відео на трек "7 вітрів".

Гурт The Hardkiss, солістка якого Юлія Саніна стала членом журі нового сезону шоу "Маскарад", потішив фанів вибуховою новинкою.

Колектив представив видовищний кліп на свою українськомовну пісню "7 вітрів". Композиція увійшла до альбому "Жива і не залізна", який гурт представив 21-го травня.

"Це одна з найдрайвовіших пісень нового альбому. Тому ми й вирішили проілюструвати її найяскравішими й найхаризматичнішими кадрами нашого виступу на фестивалі Atlas Weekend. Ця пісня цілком може стати гімном усіх, хто живе в активному ритмі. Під неї чудово бігати вранці, займатися у спортзалі, подорожувати або просто мчати на авто містом… Літаки та вертольоти, як символ швидкості й руху, дуже добре доповнили історію", - розповіла Юлія.

За її словами, ідея з велосипедом належить креативному продюсеру The Hardkiss Валу Бебку.

"Я б сама навряд чи додумалася в складному сценічному образі добиратися на велосипеді на свій концерт", - зазначила Саніна.

До речі, шанувальники у кліпі побачать виконавицю у доволі спокусливому образі. У сексішортах, у майці-сіточці Юлія навіть станцювала фрагменти стилю вог.

Зазначимо, що цю осінь The Hardkiss мають намір провести найактивнішим чином – гурт вирушає в масштабний гастрольний тур на підтримку нового альбому "Жива і не залізна". У вересні та жовтні гурт зіграє концерти у 25-ти містах України. А ювілейне шоу "Десять" відбудеться 18 червня 2022 року в Києві на НСК "Олімпійський".

Наступна публікація