Сексизм у Голлівуді: Forbes оприлюднив список "100 знаменитостей", у якому витісняють жінок

Цьогорічний рейтинг іменитого видання викликав неоднозначні емоції через гендерну нерівність.

Щорічний список журналу Forbes "100 знаменитостей", цього разу здивував читачів мізерною кількістю представниць прекрасної статі.

А от серед категорії акторів й зовсім не було жодної жінки. Переглянувши рейтинг, побачимо всього кілька зірок серйозного кіно. У той час як акторська професія посідає найвищу ступінь в ієрархії американського шоу-бізнесу.

Приміром, Марк Уолберг має найвищий рейтинг традиційної кінозірки, та навіть він посів 20-ту позицію. Дивно, що у списку немає жодної акторки. Звісно, тут є кілька знаменитостей, які знімалися в кіно, такі як Бейонсе, Дженніфер Лопес, Софія Варгара. Проте акторство не їхня основна робота.

До списку не увійшли такі акторки, як Дженніфер Лоуренс, Емма Стоун і навіть немає Анджеліни Джолі чи Джулії Робертс. Натомість, список наповнився музикантами, спортсменами, теле- та радіоведучими.

Перша десятка списку Forbes "100 знаменитостей"
Forbes

До слова, Бейонсе посіла друге місце завдяки її світовому турне, а Джоан Роулінг на Гаррі Поттері продовжує заробляти великі суми й посіла третє місце. Репер Дрейк обійняв четверте місце. А от репер Шон Комбс посів перше місце у списку. Велику частину заробітку йому приніс продаж одягу.

Інша частина списку не така гендерно збалансована як перші чотири позиції. Всього 16 % списку займають жінки.

Forbes пояснює, що гендерний дисбаланс "відображає розрив в оплаті праці у різних галузях".  Зауважимо, що до списку "100 знаменитостей" входять представники спортивної, акторської, музичної, телевізійної професій.

Нагадаємо, що нещодавно Наталі Портман торкнулася нерівності у зарплатні між чоловіками та жінками акторами. Вона згадала про фільм "Більше,ніж секс", де їй заплатили утричі менше, ніж її колезі Ештону Кутчеру.

Топ-15 високооплачуваних зірок світу, інфографіка

Залиште свій коментар