Сексуальна LOBODA випустила новий фешн-кліп в жанрі коміксу

Артистка зняла відео на композицію "К черту любовь".

Співачка LOBODA, яка похвалилася стрункою фігурою в бікіні, представила кліп на пісню "К черту любовь".

На відміну від попередніх робіт співачки з продуманим сюжетом і глибоким драматизмом, нове відео знято в стилі екшн і не має чіткої жанрової приналежності.

"К черту любовь" - це своєрідний мікс жанрів, який поєднує кримінальний кінокомікс з тарантінівським почерком і графічною манерою подання героїв.

Нова робота LOBODA насичена ефектними режисерськими поворотами, в епіцентрі яких історія про мінливий настрій жінки і її почуття до чоловіка.

Відео насичене атмосферними кадрами, які занурюють глядача на 4 хвилини в "місто гріхів" головної героїні. Незвичайне оформлення картини, її підкреслена комічність є найважливішою деталлю в кліпі.

"Я впевнена, що в жінці закладена вічна надихаюча потреба в коханні. У відеокліпі наша команда показує її як трофей, який можна отримати в битві почуттів над розумом. Любов – це боротьба, у якій переможця перемагає найтерплячіший. Любов здатна придушити будь-який страх, а переможцем вийде той, хто готовий жертвувати собою заради інших", - прокоментувала ідею кліпу LOBODA.

За традицією, режисером кліпу виступила продюсер співачки Нателла Крапівіна спільно з талановитими режисерами-постановниками Ярославом Губським і Сергієм Гуманом. Вони ж склали компанію LOBODA на знімальному майданчику, виконавши головні чоловічі ролі.

Нагадаємо, струнка LOBODA показала подкаченное тіло в бікіні. Артистка відпочила на Сейшельських островах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: