Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дует записує пісню для "Євробачення" в Стокгольмі.

Український дует "НЕАНГЕЛИ", який опинився в списку півфіналістів нацвідбору від України на "Євробачення 2016", старанно готуються до відбіркових турів.

Наразі солістки групи Слава і Вікторія записують композицію HIGHER, яку для них написав продюсер і композитор Олександр Бард (Army of Lovers, Vacuum, Gravitonas, BWO) спільно з Крісом Вейлом і Андреасом Орном.

До речі, дружба Барда і "НЕАНГЕЛІВ" почалася в 2013 році, коли спеціально для участі в національному відборі "Євробачення" шведи написали для дуету пісню COURAGEOUS.

"У поєднанні з дивовижними голосами Слави і Вікторії ця пісня – чудова заявка на перемогу, – вважає Бард. – Ми будемо щиро раді бачити "НЕАНГЕЛІВ" на фіналі "Євробачення" в Стокгольмі".

Зауважимо, що "НЕАНГЕЛИ" записують пісню у Стокгольмі, де цьогоріч відбудеться "Євробачення".

"Щоб надати більшої впевненості всій команді і підтримати оптимістичний дух солісток, ми вирішили, що запис пісні Higher повинен відбутися в Стокгольмі - місті, де відбуватиметься "Євробачення". – каже Юрій Нікітін, продюсер групи. – Олександр Бард і його колеги вірять в "НЕАНГЕЛІВ" і це надихає кожного з нас!"

Готуючись до участі в національному відборі головного пісенного конкурсу Європи, Слава і Вікторія з головою занурилися у творчий процес. Зараз дівчата записують трек Higher на легендарній студії X Level, де свого часу писалися The Beatles, ABBA, Beyonce, Rihanna, Roxette, Red One, Chicago і багато інших відомих музикантів.

"Для "НЕАНГЕЛІВ" - це вирішальна спроба представити Україну на "Євробаченні". Саме тому нам дуже важлива підтримка співвітчизників", - додав Юрій Нікітін.

Нагадаємо, що ім'я представника на "Євробаченні" від України стане відомо 21 лютого. До речі, в Стокгольмі, де відбуватиметься "Євробачення", вже вирішили, у якому турі виступатимуть представники країн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції