Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сельма Блер з ціпком вперше вийшла в світ після повідомлення про свій важкий діагноз

Акторка відвідала вечірку Vanity Fair на честь премії "Оскар".

Відома американська акторка, зірка стрічки "Жорстокі ігри" Сельма Блер, яка нещодавно повідомила, що вона вже 15 років страждає на розсіяний склероз, вперше після зізнання з'явилась на публіці.

Днями зірка у розкішній сукні відвідала вечірку Vanity Fair на честь премії "Оскар".

Сельма Блер
Associated Press

Про невиліковне захворювання акторки нагадував ціпок, на який спиралася Блер.

Її вихід на світський захід підтримали не тільки шанувальники, а й інші знаменитості, що дуже її зворушило, оскільки Блер не стримала сліз на червоному хіднику.

Сельма Блер_2
Associated Press

Особливо появу на червоній доріжці Сельми відзначила її подруга і колега за фільмом, акторка Сара Мішель Геллар, яка опублікувала пост на своїй сторінці Instagram зі знімком Блер та зворушливими словами підтримки.

Сельма Блер
instagram.com/sarahmgellar

"Це моя люба подруга. Вчора ввечері вона стояла на світовій сцені вперше, відколи їй діагностували розсіяний склероз. Сказати, що я пишаюся, було б грубим зменшенням. Коли я хворію, я хочу сховатися від світу під ковдрою. Але не Сельма. Вона зустріла цей діагноз так, як вона дивиться на все, з гідністю, витонченістю і високо піднятою головою. Я знаю, що підтримка і заохочення, які вона там отримала, дійсно були для неї джерелом сили. Я люблю тебе, Джеймс", - написала Геллар.

Нагадаємо, нещодавно 46-річна Сельма Блер опублікувала пост, в якому детально і правдиво розповіла про те, як наразі живе з таким діагнозом

Залиште свій коментар

Вибір редакції