Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анастасію Заворотнюк виписали із клініки - ЗМІ

Акторка покинула медзаклад, в якому проходила тривалий курс лікування,

Відома акторка та зірка серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасія Заворотнюк, яку у жовтні помістили до реабілітаційної клініки, наразі звідти виписали.

Як повідомляє російське видання StarHit, причиною виписування стало те, що за словами лікарів "сенсу в її лікуванні більше немає". Однак шанувальники зірки міркують, чи хвороба знаменитості прийшла в термінальну стадію, тобто до згасання функцій центральної нервової системи, або навпаки, тому що їй стало легше і хвороба відступає.

Також у ЗМІ називають і другу версію виписки Заворотнюк. Подейкують, що рідні артистки нібито більше не можуть оплачувати її перебування в лікувальному закладі.

Підтверджує те, що зірку відправили додому, і відсутність родичів в лікарні, де вона проходила курс лікування. 

Сім'я Заворотнюк відмовилася від коментарів.

Нагадаємо, вперше про госпіталізацію Анастасії Заворотнюк, у якої, згідно ЗМІ, був діагностований рак мозку, повідомили у вересні минулого року. Проте рідні заговорили про її важкий стан лише через місяць. Вони у спеціально створеному акаунті підтвердили, що зірка дійсно проходила курс лікування. При цьому спростували те, що вона перебувала в комі і була підключена до апарату штучної вентиляції легенів. 

Який стан наразі у зірки, залишається невідомо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції