Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сердючка дала напутні слова MELOVIN на "Євробачення": Всіх спали до бісової матері

Під час прес-конференції на українського конкурсанта чекав сюрприз.

На учасника від України на "Євробаченні-2018" MELOVIN, який пояснив, навіщо ліг у гроб на сцені конкурсу, чекав сюрприз під час прес-конференції.

Так, сьогодні під час спілкування з журналістами нашого представника, організатори конкурсу підготували йому подарунок у вигляді привітання від улюблениці "Євробачення" Вєрки Сердючки.

Відео з Вєркою а також її мамою пустили під час прес-конфереції. Мама Сердючки, як справжній "меловінатор" вже обзавелася таким самим оком, як і у MELOVIN.

"MELOVIN, дякуємо що ти з’явився у нашому житті, тому що після перемоги Кончіти Вурст моя мама три роки ходила з бородою. Тобі гарно виступити, не думати ані про яке перше місце, просто на сцені кайфонути і просто всіх спалити до бісової матері", - побажала Сердючка конкурсанту.

Також зірка заінтригувала, сказавши, що 10 числа (під час другого півфіналу конкурсу, у якому виступить MELOVIN) буде у першому ряду підтримувати його.

MELOVIN,своєю чергою, подякував зірці і навіть проспівав фрагмент композиції, з якою вона свого часу спричинила фурор на "Євробаченні".

Нагадаємо, що на прес-конференції MELOVIN прокоментував виступи Ані Лорак та Світлани Лободи у Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції