Сергій Бабкін показав, як йому робили складну операцію на оці

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сергій Бабкін показав, як йому робили складну операцію на оці

Фото: instagram.com/babkin_official

Артист поділився фото та відео з клініки.

Український музикант Сергій Бабкін, якому днями зробили складну операцію на оці, розповів, як все відбувалося.

Так, на сторінці в Instagram музикант запостив фото та відео, які зробив у клініці перед та після оперативного втручання. Так, зірка ділився своїми відчуттями та показав кабінет, де відбувався процес. Цікаво, що артист зовсім не хвилювався та поводився дуже спокійно. Поруч із ним був перекладач німецької мови.

Після операції Сергія лікар поділився, що все минуло навіть краще, ніж він очікував. Бабкін радісно вийшов з клініки та зробив рух з українського народного танцю "голубці".

Для перегляду фото та відео гортайте праворуч

Операція минула чудово!!! Навіть краще, ніж очікував сам лікар, доктор Анзарі! І що цікаво - речовина (ліки), яку запускають у вену, щоб лазер визначив пошкоджені місця, розробив і "народив" сам Анзарі!!! Тепер цією речовиною працюють лікарі в усьому світі. Але у нас його нема! І лазера такого немає! І операцію таку провести в Україні неможливо! Що робити людям, у яких немає можливості поїхати на лікування? Сліпнути? Мені б дуже хотілося, щоб моя хвороба послужила поштовхом у вирішенні цього питання на державному рівні! ️Сьогодні мені оперували найскладніше око. 18-19 лютого потрібно повернутися "за другим оком".

написав Бабкін та подякував шанувальникам за підтримку

У коментарях фанати та колеги висловили захоплення спокою зірці.

  • "Як же круто ти все сприймаєш! Обожнюю", – написав Володимир Дантес
  • "Молодець! Так тримати", – похвалив Юрій Горбунов
  • "Будь здоровий", – побажав Євген Філатов

Нагадаємо, два тижні тому Сергій Бабкін повідомив, що у нього діагностували рідкісне захворювання очей і що йому потрібне хірургічне втручання. Артист додав, в Україні та країнах СНД необхідного обладнання та відповідного препарату для здійснення операції немає. Тому зірка полетів до Австрії.

5 лютого виконавцю зробили першу операцію, яка минула успішно. Артист повертається до України, та вже за два тижні знову приїздить до Відня оперувати друге око.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація