Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сергій Бабкін показав зворушливі фото зі свого повторного весілля

Музикант та його дружина Сніжана відсвяткували десяту річницю їхнього вінчання.

Зірковий тренер "Голосу країни" Сергій Бабкін знову побрався зі своєю дружиною Сніжаною, йдеться у "Сніданку з 1+1".

У такий спосіб пара вирішила відсвяткувати десяту річницю їхнього вінчання.

Цього разу Сергій та Сніжана обійшлися без класичних весільних костюмів. Вони обоє вдягнули шорти і футболки. Сніжана доповнила образ фатою, а Сергій  солом’яним капелюхом. Нову серію весільних фото Сергій виклав на своїй сторінці у Instagram та підписав зворушливими рядками з вірша.

"У этой девушки есть все,

В чём так нуждаюсь я.

И у меня есть, кажется, все то,

Что ей необходимо…"

Для перегляду фото гортайте вправо

 

У этой девушки есть все, В чём так нуждаюсь я. И у меня есть, кажется, все то, Что ей необходимо. Мой мир наполнен ею до краев — Нет. Он выходит за края, И крепость наша, до тех пор Пока ты будешь в ней, Непобедима. Давай крепко сплетемся корнями, А души пусть будут вне. Надо только менять цвета, А приемы оставить те же. Спрячем сокровища наши На недосягаемой глубине И отправимся разбивать свой лагерь На вершинах заснеженных. by @paldoshyn #СергейБабкин #СнежанаБабкина #розоваясвадьба #годовщина #10

Публикация от Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official)

Сніжана ж у своєму Instagram під весільним фотом написала: "Вчора були виконані мрії! Дякую, Сергію! Дякую всім, хто був з нами".

Нагадаємо, що з нагоди святкування 10 річниці весілля Сергій та Сніжана Бабкіни наважилися на фотосесію у стилі "ню". Подружжя повністю оголилося на світлинах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції