Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сергій Бабкін розповів, наскільки активно бере участь у шкільному житті дітей

У родині співака двоє школярів.

Український співак Сергій Бабкін, який нещодавно представив новий ліричний сингл, розповів, наскільки активно бере участь у шкільному житті дітей, йдеться у "Світському житті".

"Поки що в математиці я можу щось зробити. За 6 клас. Але відчуваю, що от-от настане той момент, коли я вже не зможу нічого зробити. Там починаються якісь такі штуки, дробі. Я запитую, чи син все розуміє, каже, що так," - зізнався артист.

Також Сергій повідомив, що донька навчається добре, а от син, як і належить хлопцям, трохи гірше.

"Донька, вона дуже гарно вчиться, а син нормально. Хлопчик повинен бути трішечки гірше. Вчитися і бешкетником бути, це нормально. Але він крутий, він займається футболом", - зізнався виконавець.

Співак нещодавно випустив  12 за рахунком альбом, але перший українськомовний.

"Це моя країна. Я тут живу. Я дуже хотів би, народившись тут, у цій країні, в Харкові, щось дати культурному життю", - прокоментував свої українськомовні пісні артист.

ВідеоСергій Бабкін випустив альбом українською мовою

Сергію Бабкіну, у родині якого підростає школяр-бешкетник, довелося пригадати програму з математики за шостий клас. Нещодавно у співака вийшов 12-й альбом, до того ж україномовний. 

Сергій Бабкін випустив альбом українською мовою

Скоро співак святкуватиме ювілей, 40 років. Однак, як відомо, 40 років не святкують, особливо чоловіки.  Так і Сергій не святкуватиме.

"Ні, я радий тому, що 7 листопада, я буду працювати", - зазначив виконавець.

Нагадаємо, нещодавно дружина Сергія Бабкіна Сніжана вперше заспівала з ним у дуеті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції