Сергій Бабкін розповів, як минула друга операція на оці та назвав повну суму за лікування

Сергій Бабкін розповів, як минула друга операція на оці та назвав повну суму за лікування

Фото: instagram.com/babkin_official

Лікування обійшлося зірці в чималеньку суму.

Український музикант Сергій Бабкін, якому днями зробили другу операцію на очах, поділився подробицями.

Так, на сторінці в Instagram артист опублікував допис, де повідомив, що все минуло успішно.

Всі запалені осередки зашиті. Повернутися до Відня мені необхідно за 2 місяці, щоб "добити" перше око. Воно було дуже складним і потужності лазера не вистачило, щоб прибрати всі плями.

поділився знаменитість

Крім того, співак розсекретив, скільки коштів витратив на лікування обох очей. Сергій витратив чималеньку суму – близько півмільйона гривень.

Наразі все лікування (2 операції), робота лікаря, обстеження у Відні, препарати, різні маніпуляції - коштували нам 15 000 євро.Хочу, щоб все було прозоро для людей, які пишуть нам, у яких різні захворювання очей і які теж збираються до Європи на лікування.

написав Бабкін
Фото: instagram.com/babkin_official

Виконавець подякував фанатам за підтримку, а дружині Сніжані за те, що не дозволяє йому опускати руки та вирішує всі питання, які на перший погляд неможливо вирішити.

Дякую сім'ї за підтримку, щоденну допомогу і молитви. Дякую всесвіту за урок! Багато усвідомлень відбулося за цей час! Всі труднощі приносять нам безцінний досвід! Якщо немає страху, долати нічого, то й відкриттів тоді твоїх особистих немає.

додав зірка

Нагадаємо, наприкінці січня Сергій Бабкін повідомив, що у нього діагностували рідкісне захворювання очей і що йому потрібне хірургічне втручання. Артист додав, в Україні та країнах СНД необхідного обладнання та відповідного препарату для здійснення операції немає. Тому зірка полетів до Австрії.

5 лютого знаменитості зробили першу операцію. Зірка поділився: його лікар переконаний, що хворобу спричинив не вірус, як повідомлялося раніше.

Повʼязані теми:

Наступна публікація