Сергій Бабкін розповів, як минула друга операція на оці та назвав повну суму за лікування

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сергій Бабкін розповів, як минула друга операція на оці та назвав повну суму за лікування

Фото: instagram.com/babkin_official

Лікування обійшлося зірці в чималеньку суму.

Український музикант Сергій Бабкін, якому днями зробили другу операцію на очах, поділився подробицями.

Так, на сторінці в Instagram артист опублікував допис, де повідомив, що все минуло успішно.

Всі запалені осередки зашиті. Повернутися до Відня мені необхідно за 2 місяці, щоб "добити" перше око. Воно було дуже складним і потужності лазера не вистачило, щоб прибрати всі плями.

поділився знаменитість

Крім того, співак розсекретив, скільки коштів витратив на лікування обох очей. Сергій витратив чималеньку суму – близько півмільйона гривень.

Наразі все лікування (2 операції), робота лікаря, обстеження у Відні, препарати, різні маніпуляції - коштували нам 15 000 євро.Хочу, щоб все було прозоро для людей, які пишуть нам, у яких різні захворювання очей і які теж збираються до Європи на лікування.

написав Бабкін
Фото: instagram.com/babkin_official

Виконавець подякував фанатам за підтримку, а дружині Сніжані за те, що не дозволяє йому опускати руки та вирішує всі питання, які на перший погляд неможливо вирішити.

Дякую сім'ї за підтримку, щоденну допомогу і молитви. Дякую всесвіту за урок! Багато усвідомлень відбулося за цей час! Всі труднощі приносять нам безцінний досвід! Якщо немає страху, долати нічого, то й відкриттів тоді твоїх особистих немає.

додав зірка

Нагадаємо, наприкінці січня Сергій Бабкін повідомив, що у нього діагностували рідкісне захворювання очей і що йому потрібне хірургічне втручання. Артист додав, в Україні та країнах СНД необхідного обладнання та відповідного препарату для здійснення операції немає. Тому зірка полетів до Австрії.

5 лютого знаменитості зробили першу операцію. Зірка поділився: його лікар переконаний, що хворобу спричинив не вірус, як повідомлялося раніше.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація