Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сергій Бабкін закликав не квапитись та відчути тишу у новому ліричному синглі

Співак представив нову українськомовну композицію "Дихай повільно".

Український співак Сергій Бабкін, дружина якого нещодавно вперше заспівала з ним у дуеті, представив нову пісню та lyric-відео.

Сьогодні відбулася офіційна прем’єра синглу з нового альбому Сергія Бабкіна "Музасфера".

Ним став трек "Дихай повільно" – з традиційним для артиста особливим меседжем. Дуже світла пісня провокує появу усмішки на обличчі і просить не квапитись, зупинитись, відчути тишу. 

Сергій Бабкін_2
Прес-служба Сергія Бабкіна

"Ми, люди, – енергетичні частинки одного вселенського потоку. Він завжди був, є і буде. Думаю, що з часом його швидкість збільшується. Тому зараз усім потрібно швидше, менше, коротше, відразу, багато. І він засмоктує. Не бути в потоці неможливо, але вийти на час і спостерігати за ним з боку можна. Треба просто відключитися від усього. Створити цілковиту тишу. Чітко і ясно почути темпоритм свого дихання. Усю свою увагу націлити на нього. Так, ніби більше нічого не існує. У цього процесу багато назв. Чистка, перезавантаження, медитація і просто відпочинок. Свій я називаю "Дихай повільно",– розповідає Сергій Бабкін. 

Нагадаємо, що Сергій Бабкін випустив 12-й за рахунком та перший україномовний альбом – "Музасфера", на підтримку якого вже у листопаді артист вирушає у великий всеукраїнський тур.

Залиште свій коментар

Вибір редакції