Сергій Мельник вперше розповів, як у них з Анною Різатдіновою закрутився роман

Сергій Мельник вперше розповів, як у них з Анною Різатдіновою закрутився роман

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Пристрасті між знаменитостями спалахнули на "Танцях з зірками".

Український футболіст, екс"холостяк" Сергій Мельник під час 11-го ефіру "Танців з зірками" зізнався, що він більше не самотній.

Тоді ж спортсмен розсекретив, що його думки та серце полонила українська гімнастка та учасниця "Танців з зірками" минулого сезону Анна Різатдінова.

В ексклюзивному коментарі сайту ТСН.ua Мельник поділився, як між ними з Анною зародився роман, як часто закоханим вдається бачитися та чи познайомився вже Сергій з сином Анни Романом, якому 12 листопада виповниться три роки.

Сергію, розкажіть, як розпочався ваш роман з Анною? Ви одразу відчули, що Анна – та сама?

– Я розумію, що моє особисте життя викликає великий інтерес вже декілька років, ще після участі у попередньому проєкті, але мені б зараз не хотілося б квапити події і голосно заявляти про те, що відбувається між нами. Завдяки проєкту "Танці з зірками" я зустрів дівчину, з якою мені дуже приємно перебувати поруч. Ми зустрілися вперше на проєкті, працювали разом над танцем, який був неймовірно ніжним і чуттєвим – емоційний віденський вальс. Ця дівчина "розбудила мене" – до неї неможливо бути байдужим. Вона дуже ніжна, уважна, дисциплінована і все, що властиво моєму характеру, як в дзеркалі я бачу в Ані. І напевно зараз тільки вона, як спортсмен, розуміє мене краще за інших.

– Яким було ваше перше побачення?

– Не люблю такі гучні слова як побачення. Зустрічі були, але їх було небагато, тому що зараз мій графік як ніколи завантажений - не встигаю ані їсти, ані спати. Після нашого першого спільного танцю, ми звичайно ж багато спілкувалися, бачилися. Між нами все тільки починається і я впевнений, що це початок великого і спільного шляху.

Як довго ви вже разом?

– Не так довго, як хотілося б. Не так багато ми проводимо часу разом, тому що я беру участь у проєкті і репетиції, підготовки до ефірів займають дуже багато мого часу.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Як у досвідченого холостяка хочеться поцікавитися, що в Анні є такого, чого немає в інших дівчат?

– Я не люблю порівнювати людей, всі ми унікальні і не схожі. У мене ніколи не було шаблонів, якою має бути дівчина: зріст, колір очей, ноги, голос... Все це абсолютно не про мене. Мені здається тут все просто, ти бачиш людину і розумієш, подобається вона тобі чи ні. І більше нічого тобі не треба. А коли ви ще перебуваєте на одній хвилі, розумієте одне одного - це найголовніше. Напевно, не дарма дуже багато союзів народжуються на одному майданчику, коли люди працюють разом. Коли вони пов'язані одною справою і у них є одна мета - це дуже зближує. Поки у нас все йде добре, і я цьому дуже радий. Аня  –унікальна дівчина, до того ж неймовірної краси.

Ви знайомі з сином Анни?

– З сином Ані ми ще не знайомі, але мені б дуже хотілося з ним познайомитися. Поки я бачив його лише на фотографіях – він славний милий малюк. Я дуже люблю дітей, у мого брата є дочка, у сестри двоє дітей, думаю ми точно потоваришуємо з ним.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Нагадаємо, що минулої неділі під час 11-го прямого ефіру проєкту "Танці з зірками" учасник шоу Сергій Мельник зізнався, що у нього зародилися стосунки з олімпійською чемпіонкою Анною Різатдіновою, яка, до речі, брала участь у проєкті минулого року. Під час репетицій між знаменитостями спалахнули почуття.

Повʼязані теми:

Наступна публікація