Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сергій Притула запропонував послугу модератора на дебатах Зеленського та Порошенка

Шоумен оригінально відреагував на прийдешні дебати між кандидатами у президенти.

За співачкою Камалією, яка запропонувала заспівати гімн України перед дебатами між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, роль собі у цьому дійстві вигадав шоумен Сергій Притула.

Так, з притаманним гумором Притула повідомив, що може стати модератором під час дебатів між кандидатами у президенти.

"Можу попрацювати модератором на дебатах. На безоплатній основі. Мій номер є у обох. Де НСК "Олімпійський" я знаю. Свистіть, якщо що. UPD. Будьте готові, що запитаю чий Крим!" – написав Сергій.

Штабам обох кандидатів повідомляю, що ось у ці дні я на гастролях. 4.04 - Запоріжжя 6.04 - Дніпро 7.04 - Жовті Води 8.04...

Опубликовано Сергій Притула - офіційна сторінкой Четверг, 4 апреля 2019 г.

На цю новину вже відреагувала одна із членів правління НСТУ Олександа Кольцова. Вона, зрозумівши гумор Притули, й собі пожартувала:

"Своєю чергу маємо наголосити, як Суспільне, що переможець дебатів не стає автоматично переможцем виборів, вирішує результат, наданий ЦВК", - прокоментувала пост Притули Кольцова.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку 100% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції