Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сергій та Сніжана Бабкіни прокоментували свою оголену фотосесію

Пара розказала, як їхні діти відреагували на світлини.

Український співак та тренер проекту "Голос країни" Сергій Бабкін та його дружина Сніжана, які нещодавно до 10 річниці знялися в еротичній фотосесії, прокоментували, як наважились на такий фотопроект, йдеться у "Світському житті".

"Ми хотіли зробити таку фотосесію, щоб ближче до землі, до води, до трави, до соломи. Щоб вона була природня. І поступила пропозиція, мовляв, ви актори, Адам і Єва, у нас є бежеві шортики тілесна сукня, на що Сергій сказав, в бежевих шортиках я не буду фотографуватися. Я актор, якщо ми робимо, то по справжньому, якщо ми Адам і Єва, то справжні", - зауважила Сніжана.

Сергій та Сніжана Бабкіни для JetSetter_6
jetsetter.ua

Сергій також додав, що фотосесія ню демонструє їхній внутрішній світ.

"Ці  фото як найкраще проявляє нас, наш образ по життю, ми відкриті, щирі. Ми оголені, ми прозорі, ми нічого не ховаємо", - заявив співак.

Також зіркова пара повідомила, яку реакцію викликали світлини у рідних та друзів.

"Наші діти, побачивши фото сказали, о, класно.  Вони розкомплексовані абсолютно. У цьому ж є виховання, який вік у людини, яка дивиться. Наприклад, Сергійова мама зателефонувала і сказала, навіщо", - поділилася Сніжана.

Сергій та Сніжана Бабкіни для JetSetter_5
jetsetter.ua

Сергій, своєю чергою додав, що діти сприйняли світлини нормально, бо вони звикли до такого. За словами виконавця, вони з дружиною у такому вигляді ходять вдома.

Цікаво, що батьки однокласників їхніх дітей порівняли знімки ню зіркового подружжя з легендарною світлиною Джона Леннона та Його Оно, на якому вони зображені також повністю оголеними.

ВідеоСергій та Сніжана Бабкіни прокоментували свою оголену фотосесію

Сергій та Сніжана Бабкіни на 10-ту річницю весілля зробили ню-фотосесію, чим викликали бурхливу реакцію шанувальників. Сергій сказав, що вважає це проявом відкритості й наближеності до землі. 

Сергій та Сніжана Бабкіни прокоментували свою оголену фотосесію

Музикант також зауважив, що якщо б Сніжану запросили знятися у відвертій фотосесії для чоловічого глянцю, він би дуже зрадів.

"Я би цей  журнал завжди носив би під серцем", - додав артист.

Нагадаємо, окрім еротичної фотосесії до річниці весілля, подружжя вирішило повторно одружитися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції