Серіал "Чорнобиль" отримав три премії "Еммі"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його визннано найкращим міні-серіалом року.

Серіал "Чорнобиль" компанії НВО отримав три премії на 71-й церемонії вручення нагород в галузі телебачення "Еммі", яка відбулася 22 вересня у Лос-Анджелесі.

Про це повідомляє Hollywood Reporter.

"Чорнобиль" було визнано кращим міні-серіалом року.

Також "Еммі" отримали режисер Йоган Ренк та сценарист Крейг Мейзін за, відповідно, найкращу режисуру та найкращий сценарій серед міні-серіалів.

Нагадаємо,"Чорнобиль" - п'ятисерійний драматичний міні-серіал, створений американським телеканалом HBO спільно з британською телемережею Sky і присвячений аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році, ліквідації наслідків цієї аварії і розслідуванню її причин.Серіал очолив рейтинг найкращих в історії IMDb. Реальні ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС згадали, як все відбувалося насправді, про що не сказав канал HBO, а про що – сказав неправду

Відео Знімання серіалу "Чорнобиль" у Києві: з якими труднощами зіткнулися реквізитори

Епоха, що вже стала історією. Художники-постановники і реквізитори серіалу "Чорнобиль", який цього тижня з величезним успіхом пройшов на каналі "1+1", під час зйомок фільму зіткнулись з неабиякими труднощами. Виявилось, що найти будь-які предмети побуту тридцятирічної давнини - дуже важко. Ще важче знайти бодай одну "хрущовку" в столиці без пластикових вікон чи кондиціонерів. Як знімали в Києві "Чорнобиль" – досліджувала ТСН.  

Знімання серіалу "Чорнобиль" у Києві: з якими труднощами зіткнулися реквізитори

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції