Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Серіалу "Секс і місто" 20 років: цікаві факти про культову стрічку

Певними таємницями про знімання картини поділилася Сара Джессіка Паркер.

Культовий серіал "Секс і місто" святкує 20 років. Несподіваними таємницями про його знімання поділилася виконавиця однієї з головних ролей Сара Джессіка Паркер.

Уся команда серіалу продовжує святкувати ювілей своєї старанної роботи і потрохи розкривати таємниці знімань.

Перша таємниця – гастрономічна. Традиційно коктейлі, які обожнюють героїні серіалу, заміняли. Коктейль "Космпомолітен" – це вода і журавлиновий сік, замість шампанського – імбирний напій, а червоне вино – це не що інше, як виноградний сік.

Натомість зустрічі подруг у кафе та ресторанах супроводжувалися не бутафорською, а справжньою їжею. Сара Джессіка Паркер переконана – якщо в кадрі є справжня їжа, то її не з’їсти – просто гріх!

Акторка згадує, що і вона, і її колеги не були вередливими. Спокійно смакували усім, що поставлять на стіл.

Наступна порція таємниць стосується самої Джессіки Паркер. У неї єдиної в контракті було прописано – жодних оголених сцен. Акторка некомфортно почувається у подібних сценах, на відміну від своїх не таких принципових колег за серіалом.

Цікаво, що відчути себе в серіалі "Секс і місто" тепер може кожен охочий. У Нью-Йорку існує спеціальна екскурсія знаковими місцями серіалу. За майже 50 доларів можна відвідати ресторани, готелі і магазини, де розгорталися події одного з найпопулярніших серіалів останніх двадцяти років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції