"Серйозна і непробачна помилка": Ріту Ору оштрафували за святкування дня народження

Дата публікації
Перегляди
4195
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Серйозна і непробачна помилка": Ріту Ору оштрафували за святкування дня народження

Фото: instagram.com/ritaora

Зірка влаштувала вечірку на честь свого 30-річчя попрі суворі заборони.

Популярна британська співачка Ріта Ора потрапила у неприємну ситуацію.

Зірка, яка не так давно начесть свого 30-річчя влаштувала вечірку в ресторані Casa Cruz, на якій зібрала найближчих друзі. Так на були помічені знамениті сестри Кара і Поппі Делевінь, а також старша сестра Ріти Олена з телезіркою Севвасом Морганом.

Фото: instagram.com/ritaora

Та святкувала свій ювілей співачка в той час, коли у Великій Британії діють суворі обмеження. Згідно з новими приписами, від 5 листопада до 2 грудня заборонені громадські збори через загрозу поширення коронавірусу.

Однак наразі Ріта усвідомила свою помилку і перепросила у Іnstagram-Stories за свої необачливі дії.

Я глибоко шкодую про порушення правил і розумію, що мої вчинки піддали ризику інших людей. Це була серйозна і непробачна помилка. З огляду на обмеження, я розумію, наскільки безвідповідальними були ці дії, і беру на себе повну відповідальність за них

заявила співачка

У своєму пості Ріта також подякувала лікарям, які борються за життя людей. Однак попри вибачення Орі довелося заплатити близько 10 тисяч фунтів штрафу за порушення закону.

Нагадаємо, не так давно Ріта Ора оголила пишний бюст у прозорій сукні. Зірка продемонструвала свою приголомшливу фігуру та оголені груди у прозорій чорній сукні-комбінації Gucci, під яку вдягла лише трусики.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4195
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація