Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сестра Дмитра Комарова змінить зовнішність учасниць "Модель XL" до непізнаваності

На учасниць з пишними формами чекають неймовірні модні перетворення.

Сьогодні о 22:00 на "1+1" вийде новий випуск революційного проекту "Модель XL", який розширює стандарти жіночої краси.

На учасниць з пишними формами чекають неймовірні модні перетворення, адже у новому випуску зіркові члени журі, Андре Тан, Катя Осадча, Влад Яма і Тетяна Мацкевич підготували їм кардинально нові образи.

"Ті образи, які ми підготували для дівчат, я вважаю, стануть поштовхом для їхньої майбутньої кар’єри. Для моделей дуже важлива універсальна довжина волосся, те, як воно пасує до обличчя, і взагалі цілісність образу. Ми хотіли побачити, як дівчата сприймуть свої зміни", - розповідає Катя Осадча.

Створювати нові образи дівчатам будуть найкращі майстри України, серед яких сестра відомого мандрівника Дмитра Комарова Ангеліна.

"Із звичайних дівчат, деякі з яких  приїхали з провінції, ми будемо робити справжніх зірок. Ми обрали найяскравіші образи, які підкреслять їхню персоналіті та виділять риси обличчя", - зізнався Андре Тан.

Не всі дівчата виявляться готовими до кардинальних змін у зовнішності, проте розвиватись - означає змінювати себе. Їм доведеться пройти крізь сльози, палкі емоції та зламати свої власні стереотипи, прийнявши свій новий образ. Який сюрприз приготували стилісти для Аліси Дубровської з Харкова, яка дуже експресивна, проте має дуже стриманий стиль, та як сприйме "нову" себе напориста зірка YouTube Римма Пенджієва з Києва, телеглядачі дізнаються вже у новому випуску програми.

Учасниці "Модель XL"_3
прес-служба каналу "1+1"
Римма Пенджієва

Учасниці "Модель XL"_4
прес-служба каналу "1+1"
Аліса Дубровська

У кожному новому етапі проекту випробування стають більш складними. Після грандіозного перетворення дівчатам доведеться показати свої модельні навички у справжній рекламній фотосесії в стилі пін-ап.

"Пін-ап – це найбільш вдалий образ для моделей плюс сайз, тому що дівчата тих часів мали пишні форми. Пін-ап-образ свого часу був символом жіночності та сексуальності. Деякі жінки, фотографуючись у такому стилі, навіть використовували певні накладки, щоб здаватись пишнішими", - розповідає відома модель плюс сайз Тетяна Мацкевич.

Вперше учасниці проекту братимуть участь у рекламних зніманнях. Проте, вони навіть не здогадуються, що за кадром за ними спостерігає справжній замовник. Відома фармацевтична компанія шукає обличчя для своєї рекламної кампанії серед учасниць "Модель XL".

Хто з дівчат отримає неочікуваний подарунок, ексклюзивний контракт від відомої фармацевтичної компанії, глядачі дізнаються вже сьогодні о 22:00.

Іншим випробуванням стане перший професійний показ колекції бренду Dolcedonna від Олени Голець для жінок з пишними формами, який стане для дівчат найвідповідальнішим, адже серед глядачів будуть присутні особливі гості -  рідні учасниць. 

Веселу учасницю з села Ребедайлівка на Черкащині Ольгу Євсу приїхала підтримати її мати. Ольга втратила двох сестер, з матір’ю у неї дуже близькі стосунки. Дівчина прагне виправдати сподівання мами та показати себе справжньою моделлю.

Учасниці "Модель XL"_2
прес-служба каналу "1+1"
Ольга Євса

Романтичну та скромну Машу Павлюк з Івано-Франківська її чоловік та маленька донька вперше побачать як модель, а сентиментальну киянку Ірину Демчук розчулить до сліз неочікувана зустріч з мамою.

Учасниці "Модель XL"_9
прес-служба каналу "1+1"
Марія Павлюк

Учасниці "Модель XL"_7
прес-служба каналу "1+1"
Ірина Демчук

Хто з дівчат опанує свої емоції та впорається із складними завданнями, а хто залишить шоу, дивіться вже сьогодні о 22:00 на "1+1" у новому випуску проекту "Модель XL". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції