Сестри Завальські заявили, що можливо відродять дует "Алібі" після п'ятирічної перерви

Дівчата зізналися, що ностальгують за спільними виступами.

Сестри Завальські, які нещодавно вперше після перерви об'єдналися і виступили на одній сцені, заявили, що можливо відродять гурт "Алібі" у новому форматі, йдеться у "Світському житті".

"Ми виступили і нам дуже сподобалось. Насправді дует п'ять років разом не з'являвся на сцені. Але ми не казали, що ми припинили своє існування. Це було три крапки, а не крапка. Але декрет один, другий, третій. А зараз подумаємо, бо ностальгія є". - зазначила Ангеліна Завальська.

"Нам сподобалося відчувати одна одну на сцені і сподобалася реакція публіки. Тому наразі ми не будемо розкривати секрети, але ми думаємо про те, як продовжити цю історію", - додала Ганна.

ВідеоСестри Завальські розповіли, чи планують відновити дует "Алібі"

Чоловік Анни Завальської презентував театральну прем’єру "Орестея", а співачка розповіла, як готувалася до цієї події. Нещодавно сестри об’єдналися і виступили на одній сцені. Чи хочуть Ангеліна й Анна відродити дует – вони розповіли в інтерв’ю. 

Сестри Завальські розповіли, чи планують відновити дует "Алібі"

Співачки також зізналися, що гурт "Алібі" щомісяця отримує запрошення на виступи, хоча і не існує вже протягом п'яти років.

"Кожного місяця, а може двічі на місяць нас запрошують на концерти Україною і навіть за її межами. Нашому батьку, який є продюсером "Алібі", досі дзвонять кожного місяця і ми дивуємося як це, якщо вже п'ять років не виступаємо", - повідомила Ангеліна.

Нагадаємо, нещодавно мама двох діток Ангеліна Завальська похизувалася стрункою фігурою у бікіні.

Залиште свій коментар