Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сестри Завальські заявили, що можливо відродять дует "Алібі" після п'ятирічної перерви

Дівчата зізналися, що ностальгують за спільними виступами.

Сестри Завальські, які нещодавно вперше після перерви об'єдналися і виступили на одній сцені, заявили, що можливо відродять гурт "Алібі" у новому форматі, йдеться у "Світському житті".

"Ми виступили і нам дуже сподобалось. Насправді дует п'ять років разом не з'являвся на сцені. Але ми не казали, що ми припинили своє існування. Це було три крапки, а не крапка. Але декрет один, другий, третій. А зараз подумаємо, бо ностальгія є". - зазначила Ангеліна Завальська.

"Нам сподобалося відчувати одна одну на сцені і сподобалася реакція публіки. Тому наразі ми не будемо розкривати секрети, але ми думаємо про те, як продовжити цю історію", - додала Ганна.

ВідеоСестри Завальські розповіли, чи планують відновити дует "Алібі"

Чоловік Анни Завальської презентував театральну прем’єру "Орестея", а співачка розповіла, як готувалася до цієї події. Нещодавно сестри об’єдналися і виступили на одній сцені. Чи хочуть Ангеліна й Анна відродити дует – вони розповіли в інтерв’ю. 

Сестри Завальські розповіли, чи планують відновити дует "Алібі"

Співачки також зізналися, що гурт "Алібі" щомісяця отримує запрошення на виступи, хоча і не існує вже протягом п'яти років.

"Кожного місяця, а може двічі на місяць нас запрошують на концерти Україною і навіть за її межами. Нашому батьку, який є продюсером "Алібі", досі дзвонять кожного місяця і ми дивуємося як це, якщо вже п'ять років не виступаємо", - повідомила Ангеліна.

Нагадаємо, нещодавно мама двох діток Ангеліна Завальська похизувалася стрункою фігурою у бікіні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції