Сестру Мерайї Кері в 10 років зґвалтували сатанисти зі згоди матері

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сестру Мерайї Кері в 10 років зґвалтували сатанисти зі згоди матері

Associated Press

Елісон Кері подала на свою мати до суду.

Старша сестра американської співачки Мераї Кері, 57-річна Елісон Кері подала до суду на їхню матір.

Причиною позову стало сексуальне насильство, яке жінка пережила у дитинстві зі згоди своєї матері Патриції. За словами Елісон, у 10-річному віці мати змушувала її до статевого зв'язку з незнайомцями.

Читайте також: Брат Мерайї Кері обізвав її "відьмою" за відмову допомогти хворій сестрі

Окрім того Кері розповіла, що їй доводилося спостерігати, як у їхньому будинку ґвалтували інших дітей "під час сатанистських зібрань, які включали ритуальні жертвопринесення", пише The Sun.

Підсудна змушувала позивача спостерігати, як дорослі вступали в статеві стосунки з дорослими і дітьми під час нічних сатанинських богослужінь, які включали ритуальні жертвопринесення

говориться у документі
Сестра Мерайї Кері Елісон / The Sun

Також у позові сказано, що в результаті пережитого в дитинстві насильства Елісон Кері страждає від посттравматичного стресового розладу і депресії.

В результаті вищевикладеного позивачці був поставлений діагноз: посттравматичний стресовий розлад, тривожність і глибока депресія, через які вона зловживала як легальними, так і забороненими наркотиками в спробі придушити жахливі спогади, а також пройшла обширну терапію

йдеться у позові

Тепер Елісон має намір притягнути до відповідальності своїх рідних і вже подала позов до суду з вимогою виплатити їй велику компенсацію.

Елісон ще у 15-річному віці народила дитину і втекла з дому. Згодом жінка захопилася наркотиками, певний час займалася проституцією і підхопила ВІЛ.

Зауважимо, що у Мераї та Елісон стосунки не склалися. 1991-го року вони сильно посварилися і відтоді не спілкуються. Було й таке, що Елісон просила публічно у Мерайї фінансової допомоги і благала її не кидати.

Наступна публікація