Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шахраї продають фейкові квитки на концерт Imagine Dragons у Києві

Організатори виступу музикантів у столиці попереджають про масову маніпуляцію з квитками на концерт.

31 серпня 2018 року американський рок-гурт Imagine Dragons дасть масштабний концерт у Києві на НСК “Олімпійському”. Виступ відбудеться у рамках туру на підтримку платівки Evolve.

Виступ Imagine Dragons викликав в Україні безпрецедентний ажіотаж ще від дня відкриття продажу квитків, такої кількості людей, що одночасно хочуть придбати квиток на концерт, в Україні досі не було.

Ажіотаж спровокував шахраїв на масове  виробництво підробних квитків. Одна із  шахрайських компаній – “Консьерж Сервис”, продавала квитки на сайті Olx.ua та зі свого акаунта в Instagram: @_concierg_ще з березня 2018 року.

Діяльність шахраїв давно припинено, але скільки сотень чи тисяч людей придбали фальшиві квитки на концерт Imagine Dragons в Києві – невідомо. Організатори події неодноразово наголошували - купувати квитки  можна винятково на офіційних ресурсах. На жаль, не всі дослухалися порад.

Тож, до уваги кожного, хто придбав квиток на концерт Imagine Dragons 31 серпня в Києві!

Якщо ви придбали квитки у офіційних розповсюджувачів -  https://concert.ua/uk/eventpage/imagine-dragons,  https://karabas.com, http://parter.ua https://kontramarka.ua , https://internet-bilet.ua, https://ticketsroom.ua, Anshlag.com.ua – ваш квиток справжній.  Задля  того, щоб швидше пройти пропускну систему НСК "Олімпійського"  -  просто роздрукуйте квиток.

Якщо ж ви придбали  квитки у перекупників, на сайті OLX чи будь-де, окрім офіційних розповсюджувачів – є висока вірогідність того, що ваш квиток не є дійсним і ви не зможете потрапити на концерт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції