Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шалений фанат Огнєвіч хотів нагодувати її бананом і влаштував бійку на концерті

Неадекватний чоловік пропонував артистці одружитися.

Українська співачка Злата Огнєвіч, яка пригадала, як заробляла гроші виконанням чужих пісень, розповіла про дивакуватий вчинок одного зі своїх фанатів.

Так, якось під час концерту зірки в Іспанії на її концерт прилетів відданий шанувальник із Португалії. Чоловік чатував на Злату біля парламенту, а потім намагався нагодувати її бананом, влаштував бійку на її концерті та кликав заміж.

"Був у мене один випадок в Іспанії. Прилетів, здається, з Португалії, фанат і чатував на мене під будівлею парламенту. Щось вигукував, пропонував банан з'їсти. Зайцем пробрався на концерт, влаштував там бійку. Приніс букет і нашу спільну фотографію: "Ну хіба ми не пара? Виходь за мене заміж!" Мене ледве в машину посадили - він чіплявся за дверцята, наставив синців хлопцям, які намагалися його відтягнути ... Чесно кажучи, мені шкода таких людей - вони перебувають у вигаданому світі", - розповіла Огнєвіч, пише "КП" в Україні".

Нагадаємо, Злата Огнєвіч здивувала образом 20-х років минулого століття з пір'ям на голові. Артистка виконала арію в постановці Дениса Матвієнка "Великий Гетсбі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції