Шанси на життя дуже малі: дружина Алека Болдвіна повідомила про п'яту вагітність

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гіларія Болдвін поділилася найпотаємнішим.

Дружина відмого голлівудського актора Алека Болдвіна Гіларія, яка у травні минулого року народила четверту дитину, знову вагітна.

35-річна жінка опублікувала пост у своєму Instagram, у якому повідомила, що вагітна, та виклала відповідне фото, на якому позує у спідній білизні і тримається за живіт.

Гіларія Болдвін

Однак, як виявилося із повідомлення дружини актора, новина не є радісною, оскільки з розвитком ембріона зіркового подружжя не все добре. 

"Хочу поділитися з вами тим, що, можливо, незабаром у мене трапиться викидень. Я завжди була дуже чесна з вами про все, що стосується моєї сім'ї, фігури, вагітностей. І цю важку новину від вас приховувати я теж не хочу тільки через те, що вона негативна. Думаю, важливо показувати не лише гарну картинку, а й правду. Я не відчуваю збентеження або сорому через те, що я ділюся з вами таким потаємним. Я хочу допомогти тим жінкам, які переживали викидень. У перший триместр зазвичай всі все тримають в секреті. Але я відчуваю себе від цього пригніченою. Я ніби повинна показувати всім, що все нормально - але це зовсім не так. Я більше не хочу прикидатися. Сподіваюся, ви мене розумієте", - зауважила жінка.

Алек Болдвін
instagram.com/hilariabaldwin

За словами Гіларії, серцебиття ембріона дуже слабке, і лікарі, хоч і борються за його життя, але радять жінці готуватися до гіршого.

"Ось, що відбувається наразі: у ембріона прослуховується серцебиття, але воно дуже слабке, і сама дитина не розвивається так, як повинна. Так що зараз ми просто чекаємо - і це найважче. Немає визначеності. Але шанси на його життя дуже і дуже малі. Я впевнена, що я і моя сім'я зможемо пройти через це, навіть якщо цей період виявиться дуже важким. Мені допомагають чудові лікарі, мої дорогі друзі, моя любляча сім'я. Мій чоловік і мої четверо здорових дітей допомагають пройти все це разом і не втрачати переконання, що життя - це все ж прекрасна штука"- зізналася Болдвін.

Нагадаємо, для Алека Болдвіна майбутня дитина може стати шостою, оскільки у актора є донька, 23-річна Айрленд, від попереднього шлюбу з Кім Бейсінгер. Нещодавно зірковий татусь негативно відреагував на відверте фото дорослої доньки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції